Homadles Женски Летни Блузи - Кратки Ракави Широки Се Вклопуваат Шупливи врвови Екипажот Вратот Печатени Повик Туника Кошула Роуз Злато XL
Свеж

Homadles Женски Летни Блузи - Кратки Ракави Широки Се Вклопуваат Шупливи врвови Екипажот Вратот Печатени Повик Туника Кошула

DEN 271.84

Достапно е за нарачката

Homadles Женски Летни Врвови-Обични Врвови Шупливи Широки Фит Екипажот Вратот Краток Ракав Печатени Туника Кошула Роза Злато XLAs почетокот на летото се разбира се препорачува Homadles основни кратки ракави!. Со светла боја панталони супер лето чувство Повод Женските Маици се погодни за секојдневен, забава, шопинг, работа, излегување, дома итн. Совети!! 1. Физичкиот објект може да биде 2-3% различен, околу 1-2 см, ве молиме разберете 2. Постојат суптилни разлики помеѓу сликата и вистинската работа поради осветлувањето и екранот 3. Ветуваме 30-дневно безусловно враќање на средствата. Големина табела : (XL )Големина : S Големина. : Мали САД : 4 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 8 ЕУ : 34 Биста : 94см/37.01 "Ракав : 21см/8.27" Рамо : 40см/15.75 "Должина : 66см/25.98" Големина : М Големина. : СРЕДНО САД : 6 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 10 ЕУ : 36 Биста : 100см/39.37 "Ракав : 22см/8.66" Рамо : 41см/16.14 "Должина : 68см/26.77" Големина : Л Големина. : Големи САД : 8 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 12 ЕУ : 38 Биста : 106cm/41.73 "Ракав : 23cm/9.06" Рамо : 42cm/16.54 "Должина : 70cm/27.56" Големина : XL Големина. : X-Големи САД : 10 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 14 ЕУ : 40 Биста : 116cm/45.67 "Ракав : 24cm/9.45" Рамо : 44cm/17.32 "Должина : 72cm/28.35" Големина : XXL Големина. : XX-Големи САД : 12 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 16 ЕУ : 42 Биста : 126cm/49.61 "Ракав : 25cm/9.84" Рамо : 46cm/18.11 "Должина : 74cm/29.13". Дополнителни Спецификации : Бои : Роза Златна Големина : XLSeason : Четири Сезони Пол : Женска Пригода : Дома,Дневен Стил : Секојдневен,Моден Ракав Должина : Краток Ракав Јака : Тркалезна Врат : Одговара на големината на дебелината : Стандардно Како Да се мие : Рачно Миење Ладно, Закачување Или Линиски Сув Пакет : 1 ПАРЧИЊА Женски Врвови. За брендот Homedles е посветена на водечки урбан женски моден облекување вкус, залагајќи се диверзифицирани со класичниот концепт на облекување и култура на облека, фокусирајќи се на обликување на модата, личноста, елегантната и убава женска слика.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.