Сина Облека За Бебиња - Новороденче
Свеж

Сина Облека За Бебиња - Новороденче

DEN 0.33

Достапно е за нарачката

Бамбини лајет комплет совршен за секое новороденче направено од мека и пријатна памучна облека за бебиња што ги одржува малите удобни. Овој комплет го прави совршениот туш за бебиња присутен за секоја идна мајка!* Направено од Мека Памучна Ткаенина За Удобност И Дишење• Деколте За Рамо Што Може Да се Прошири За Да Помогне Многу Полесно Да Се Повлече Облеката Над Главата На Бебето• Затворањето На Дното Е Погодно Поставено Напред За Брзо Менување• Отворањето На Ребрести Нозе овозможува Совршено Вклопување• Машинско Перење/Сушење На машината Вклучува : Сина Лигавче За Блокирање (100% Памук) Сина 4 Парче Облека За Бебиња.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.