Бебе Солидна Плетена Ромпер Памук Без Ракави Момче Девојка Набразден Џемпер Облека Бебе Комбинезон Со Лента За Глава Комплет Големина 80
Свеж

Бебе Солидна Плетена Ромпер Памук Без Ракави Момче Девојка Набразден Џемпер Облека Бебе Комбинезон Со Лента За Глава Комплет

DEN 271.20

Достапно е за нарачката

Новороденче Бебе Солидна Плетена Ромпер Памук Без Ракави Момче Девојка Набразден Џемпер Облека Бебе Комбинезон Со Лента За Глава Сет Карактеристики : Материјал : 100% памучен комбинезон бебе со лента за глава, супер мека и удобна, пријателска за бебешка кожа без никаква алергија. одлично : ова бебе момче плетен ромпер комбинезон е одлично рачно изработен со врвен материјал Одличен Дизајн : Моден ремен набразден комбинезон за плетење ромпер со лента за глава, одличен избор за џемпер за вашето бебе. 100% затворање Памучно Копче Рачно Перење Пригода : Совршен За Роденденска Забава, Одмор, фотографија, крштевка или секојдневно носење и најдобар подарок за бебиња Во Aut, Пролет или Лето. Лесно Перење : Миење Раце, сушење на Ниска температура.Пакетот вклучува : 1pc Romper+1pc Лента За Глава Материјал : памучен моден дизајн, 100% Сосема Нов!Ве молиме дозволете мала разлика од 1-2 см поради рачно мерење и мала варијација на бојата за различни поставки за дисплеј големина : 62 Препорачана Возраст : 0-3 Месеци Биста : 46 см/18,1" Должина : 50 см/19,7" Големина : 68 Препорачана Возраст : 3-6 Месеци Биста : 48 см/18,9" Должина : 54 см/21,3" Големина : 74 Препорачана Возраст : 6-9 Месеци Биста : 50 см/19,7" должина : 58см/22.8" големина : 80 препорачана возраст : 9-12 месеци биста : 52см/20.5" Должина : 62см/24.4" големина : 86 препорачана Возраст : 12-18 месеци биста : 54см/21.3" Должина : 67см/26.4" изработен е од одлични материјали, доволно издржлив за вашето носење. Облеката ги прави вашите деца да изгледаат слатко и привлечно. Моден дизајн, вашето мало бебе ќе добие многу комплименти. Повод : Костум за зима,fall. Совршен за дома, излегување, секојдневно носење и така натаму. Миење : Препорачајте миење раце или миење машини на студ water.Do не Белило.Закачете се да се исуши.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.