OIC99706, Looseleaf Книга Прстени, Кутија, Сребро
Свеж

OIC99706, Looseleaf Книга Прстени, Кутија, Сребро

DEN 367.20

Достапно е за нарачката

Металните Прстени За Книги со Лабави лисја имаат прецизен дизајн кој обезбедува нивно лесно отворање и цврсто затворање. Совршен за држење примероци, примероци и гломазни материјали со лабави лисја. ОИК Лабава Книга Прстени, Сребро, 10 / Кутија (Количина) прецизниот дизајн обезбедува лесно отворање и цврсто затворање. Совршен за држење примероци, примероци и гломазни материјали со лабави лисја. 3 " дијаметар. 10 / Кутија.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.