Хуанледаш Јака За Миленичиња Издлабена Чипка Лак Фау Бисер Кристал Декор Облечи Дишење Мачка Куче Шамија Лигавче Ѓердан Фото Реквизити Чивава Јорки Облека Додато?
Свеж

Хуанледаш Јака За Миленичиња Издлабена Чипка Лак Фау Бисер Кристал Декор Облечи Дишење Мачка Куче Шамија Лигавче Ѓердан Фото

DEN 2.67

Достапно е за нарачката

Опис : Благодарение на прилагодливата големина, лигавчето за миленичиња може да даде удобно искуство за носење за вашите миленици. И тоа е одлично за секојдневно носење, фотографија, забави, свадби, пешачење во парк, пикник итн.Јаката за миленичиња ќе го направи вашиот крзнен пријател да изгледа преслатко и ќе добие многу комплименти од другите поради издлабена чипка, дизајн на лак и вештачки бисер во форма на срце decor.It изработен е од најлонски материјал.Постојат 5 големини од кои можете да изберете.Погоден за кучиња, минијатурна пудлица, англиски булдог, дакел, куче винер, кученце, куче, мачка, маче, маче, мали и средни миленичиња.Име на предметот : Пет Јакарматеријал : Најлон Карактеристики : Дише, Издлабен Дизајн На Чипка, Детали За Големина На Лак : XS, Обем на Вратот : 15-20см (Прибл.) С, Обем На Вратот : 20-25см (Прибл.) М, Обем На Вратот : 25-30см (Прибл.) Л, Обем На Вратот : 30-35см (Прибл.) XL, Обем На Вратот : 35-40см (Прибл.) Забелешки : поради разликата во поставувањето на светлината и екранот, бојата на предметот може да биде малку поинаква од сликите.Ве молиме дозволете мала разлика во димензиите поради различно рачно мерење.Пакетот Вклучува : 1 x Пет Јака Миленичиња Резерви Куче Резерви Каишки И Главата Јаки. Има извонредна изработка, прекрасен изглед и уникатна личност. Цената е разумна и стилот е уникатен. Изграден е од најлонски материјал. Постојат 5 големини од кои можете да изберете. Погоден за кучиња, минијатурна пудлица, англиски булдог, дакел, куче винер, кученце, куче, мачка, маче, маче, мали и средни миленичиња.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.