ЗА Цпу 3д Печатач Алуминиум Истиснување Т-Слот 20*20* Квадратни Бар
Свеж

ЗА Цпу 3д Печатач Алуминиум Истиснување Т-Слот 20*20* Квадратни Бар

DEN 1.67

Достапно е за нарачката

1.Алуминиумските истиснувања со висока јачина се направени од алуминиумска легура 6063-Т5. 2.Т-слотот има мазен заоблен раб и е компатибилен со брендирани додатоци и многу стандардни 20 Серии алуминиумски екструдирани сврзувачки елементи. 3.Потребни се соодветни алатки/опрема за сечење и хардвер (не се вклучени) за да се исполнат вашите барања. Спецификација : . Точка Shape Square Бар. Точка Тежина5кг/10 парчиња. Материјалалуминиум 6063-Т5. големина : 20*20*1000мм. Пакет : . Секој производ содржи 10 1-метар (39,5 инчи) долги екструдирани парчиња. FETCOI ЗА ЦПУ 3d Печатач 10 PCS Алуминиум Истиснување Т-Слот 20*20*1000 Мм Плоштад бар.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.