Ли Хб Продавница Силиконски Прст Посочувајќи Обележувач Ознака Канцеларија Училиште Снабдување Смешни Подарок Алатки или Канцеларија Дозвола, Портокал
Свеж

Ли Хб Продавница Силиконски Прст Посочувајќи Обележувач Ознака Канцеларија Училиште Снабдување Смешни Подарок Алатки или Канцеларија

DEN 2.33

Достапно е за нарачката

Силиконски Обележувач Со Прсти Ознака За Обележување Канцеларија Училиште Снабдување Смешен Подарок 1 парчиња карактеристики : 100% Сосема нов И висококвалитетен симпатичен обележувач на прсти специјален дизајн можеби може да ви донесе добар помошник кој ќе ви помогне да го снимите вашиот прогрес за читање одличен подарок за себе или за пријателитематеријал : околу 21 см боја : Небесно Сина,Сина,Жешка ,Жолта,игла к,Зелена,Виолетова,Портокалова,Црвена, трева зелена (А вклучен пакет : 1 Парчиња Силиконски Обележувачи За Прсти применливи прилики : овој производ може Да се користи Како Изненадување за забава За вашите најблиски или пријатели, што може да обезбеди добра семејна атмосфера и меѓучовечки односи и да даде незаборавно сеќавање. Нетоксични и безбедни : ние сме посветени на здравјето и безбедноста како врвен приоритет и осигуруваме дека сите производи се дизајнирани и произведени да бидат нетоксични и безбедни. Безбедност и Сигурност на производот : безбедноста И сигурноста на Производот се многу важни за угледот на бизнисот. Обезбедувањето безбедни и сигурни производи е од фундаментално значење за нашиот бизнис и ние строго ќе се придржуваме до сите релевантни стандарди за производство. Внимателна услуга : нашата цел е да ги ставиме нашите клиенти во центарот на сѐ што правиме, а нашиот тим е секогаш подготвен да слуша повратни информации и предлози од нашите клиенти и постојано да ги подобруваме нашите производи и услуги врз основа на нивните повратни информации.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.