Бесплатно склопување женско влечење на мини здолниште
Свеж

Бесплатно склопување женско влечење на мини здолниште

DEN 1.00

Достапно е за нарачката

Создавањето без напор изглед е лесно кога ќе започнете со мини здолниште на Free Moslembly. Изработено во 100% памук, ова ласкаво здолниште А-линија е тотално достоен за викенд. Симпатична и обична со мета или одговара на тоа со нашиот споен ветерник (продаден одделно) за подготвен за авантура, стил до пети. Исклучиво на. Материјал : 100% памук. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Големина : Моделот носи големина S. fit : опуштено. Должина : мини здолниште; 19 ”долг. Затворање : стајлинг за влечење; Еластична лента за половината со врзана вратоврска. Ockебови : Две џебови од страничен спој. Карактеристики : лесна; нелиран. Повлечете мини здолниште за жени од слободно собрание.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.