Урбана продавница за грав торбичка, повеќе бои
Свеж

Урбана продавница за грав торбичка, повеќе бои

DEN 3.33

Достапно е за нарачката

Откријте го совршениот стол за торби со грав со урбана продавница за возрасни платно од грав торба! Тоа е задолжително во собата на секоја личност. Урбаната продавница за возрасни платно од платно од грав е совршен додаток на вашата дневна соба, игротека, спална соба или која било просторија во куќата. Вие или вашето дете можете да уживате во нивната омилена книга или телевизиско шоу додека седите удобно на нивната урбана продавница за возрасни платно од грав. Неговата структурирана форма го прави совршен за лежење и релаксирање. Овие забавни и функционални столчиња за вреќи со грав се неверојатно издржливи и лесни за одржување. Столот е направен од полиестер со перничето седиште за дополнителна удобност. Тоа е совршена големина за вас или вашите деца. Оваа урбана продавница за возрасни платно од платно од грав може да се исчисти, што го прави 100 проценти одобрени од мајка. Чаир за торби со грав е насочено кон вас и вашите деца. Не е потребно собрание за возрасни. Urban Shop Canvas Bean Bag Chair Adult : 28" L x 35" W x 31" H. Weight Capacity : 225 lbs. Material : Canvas. Filled with beans that comfortable to your body. Ideal for use when reading, gaming, watching television, или лежење. Достапно во повеќе забавни бои.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.