Ханес Девојки Долг Ракав Екипажот Маица, Големини 6-16
Свеж

Ханес Девојки Долг Ракав Екипажот Маица, Големини 6-16

DEN 2.67

Достапно е за нарачката

Изградете ја нејзината колекција основи Со Маичката Со долги ракави ханес. Суштински и без напор, овој врв служи како разноврсна основа што може да ја носи сама или слој со симпатичен кардиган! Екипажот. Долги ракави. Ласкави женски одговара. Внатрешен без ознаки за дополнителна удобност. Достапно во различни бои. Памук однапред за самоуверено перење после миење. 100% памук. Машина за перење. Увезени. Ханес Екипажот Маица За Девојки.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.