Шепа Патрола Чејс Маршал Урнатините Малите Момчиња Маица Наметки И Маски Облека Постави Дете На Големо Дете
Свеж

Шепа Патрола Чејс Маршал Урнатините Малите Момчиња Маица Наметки И Маски Облека Постави Дете На Големо Дете

DEN 3.33

Достапно е за нарачката

Вашето дете е подготвено да се облече и да им се придружи на нивните омилени младенчиња за спасување за еден ден авантура. Овој Патролен комплет од 6 парчиња шепа доаѓа со мека маица со уметнички дела Од Чејс, Маршал и Урнатини; 2 реверзибилни маски за суперхерои; и 3 отстранливи наметки од кои вашето дете може да избере во зависност од тоа кој од нивните омилени ликови сака да биде. Во овој симпатичен и удобен комплет вашето малечко е подготвено за забава и игра. Официјално лиценцирана Шепа патрола мали момчиња 6 парче мешавина n' натпревар облека во собата : краток ракав графички маица кошула, кејп, и маска. Шарени наметки и реверзибилни херојски маски за лице; уметност За Печатење На Екранот На Чејс, Маршал и Урнатини на кошулата со зборовите "Ајде Да Станеме Моќни"; Контрастни раглански ракави; ребро плетена јака на екипажот; затворање на Повлекување. Издржлива и долготрајна графичка маица, наметка и комплет за мешање и совпаѓање на маски со удобно вклопување и лесен дизајн на фустан; основни стилски облеки за косплеј за вашето активно дете. Младинска модна облека со кул и забавни дизајни на карактери што вашето дете ќе сака да ги носи; симпатична облека за костими направена од мек материјал кој е безбеден за детската кожа. Совршен за облекување, Костим За Ноќта на Вештерките, подарок за роденден, секојдневно носење, подарок За божиќен празник и игра на отворено.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.