Индустриите од ступел растат благодатно фраза гроздобер жолта круша дрво сива врамена wallидна уметност, 14, дизајн од Дафне Полсели
Свеж

Индустриите од ступел растат благодатно фраза гроздобер жолта круша дрво сива врамена wallидна уметност, 14, дизајн од Дафне

DEN 3.00

Достапно е за нарачката

Прво дојде дрво, а потоа дојде платно, и сега ја воведуваме нашата „врамена текстурална wallидна уметност“. Ние започнуваме со литограф на giclee монтиран на дрво, и го завршиме со завршница на мозочен удар со текстура. Ние не застанавме таму, додека го вклопуваме во рамките на жито од дрво од 1,5 инчи дебело дрво за да додадеме длабочина и димензија. Подготвени да висат. Димензии : рамка од 11 x 1,5 x 14 инчи. Започнуваме со литограф на giclee монтиран на дрво и го завршуваме со завршница на мозочен удар со текстуриран четка. Ние не застанавме таму, додека го вклопуваме во рамките на 1,5 инчи дебела рамка од жито од дрво од дрво за да додадеме длабочина и смалување . подготвени за виси - не е потребна инсталација или хардвер. Дизајн од Дафне Полсели.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.