Климентин уникатен маица со ситна маичка
Свеж

Климентин уникатен маица со ситна маичка

DEN 479.84

Достапно е за нарачката

4.3 oz., 100% ringspun combed cotton fine jersey30 singles yarn Heather Grey is 90% ringspun combed cotton, 10% polyestershoulder-to-shoulder tape and 3/4 seamed collar3/4" double-needle bottom hemdouble-satin razor label100% cotton Нишка на белад во САД "Климентин унисекс фино маица со дрес.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.