Атлетски дела Девојки за велосипеди шорцеви, големини 4- & плус
Свеж

Атлетски дела Девојки за велосипеди шорцеви, големини 4- & плус

DEN 2.33

Достапно е за нарачката

Совршено за вашата девојка во движење, атлетските работи шорцеви за велосипеди ќе обезбедат најудобно вклопување додека ја поддржуваат во текот на нејзиниот активен ден! Овие шорцеви за велосипеди се без ознаки и влага за да обезбедат оптимална удобност - сè додека одржуваат крајниот стил! Материјал : 86% рециклиран полиестер/14% спандекс. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Fit : Опремена. Затворање : Стил на влечење. Ockебови : 2 странични џебови. Карактеристики : Дизајн на истегнување. Девојки за влечење на велосипеди од атлетски дела.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.