Mothyskins APW422-Мери Џејн Кожа За Епл Серија-Мери Џејн
Свеж

Mothyskins APW422-Мери Џејн Кожа За Епл Серија-Мери Џејн

DEN 3.33

Достапно е за нарачката

Вие сте на вистинското место затоа што го имаме токму она што го барате! Оваа кожа на Мери Јапеејн е совршен начин да го покажете вашиот стил! Или со стотици други дизајни На Mothyskins, можете да бидете сигурни дека ќе најдете оној што ќе ви се допадне, и кој ќе го покаже вашиот уникатен стил! Со Моќни Кожи, Вашата Серија 2 42мм е заштитена од гребнатини, гребнатини, прашина, врвови на прстите и абење на секојдневната употреба! Покријте ја Вашата Серија 2 42мм со убава, стилска кожа од налепници и чувајте ја заштитена во исто време! Лесен за нанесување и лесен за отстранување без лепливи остатоци! Направете ја вашата омилена опрема да изгледа како нова и издвојте се од толпата! Моќните кожи се издржливи, сигурни, направени во нашиот најсовремен производствен капацитет во САД! Карактеристикакин За Серија На Јаболка 2 42 ммвинил налепница за налепници не Е Тврд Каземат Финишултра-Тенок, Ултра Издржлив, Отпорен На Дамки Стотици различни дизајни серијата на јаболка 2 42мм не е вклучена заштитна, Издржлива и Уникатна обвивка Од Винил Налепница лесна За Нанесувањеотстранете И Променете Ги Стиловите Направени Во Усакомпатибилност : Серија На Јаболка 2 42 mmspececationsdesign : mary janewight : 0.01 lbs-Sku : Vsns474951 Гордо Направено Во Сад : Купете Со доверба И гордост што доаѓа Само од купување производ за потпишување произведен во нашиот најсовремен Објект Во вест палм бич, флорида. ПОСТАВЕТЕ ГО ТРЕНДОТ : Покажете го вашиот уникатен стил со Моќни Кожи За Серијата Јаболка 2 42мм! Не ви се допаѓа кожата На мери Џејн? Имаме стотици дизајни за избор, така што Вашата Серија 2 42мм ќе биде единствена како и вие!. ИЗДРЖЛИВА ЗАШТИТА за ВАШИОТ УРЕД : Произведен со ултра тенок, ултра издржлив ламинатен винил отпорен на дамки со цел ефикасно да ја заштитите вашата опрема од гребнатини, гребнатини, прашина и абење на секојдневната употреба!. ПРОДОЛЖУВА И ИЗЛЕГУВА ЛЕСНО : Ставањето На Вашата Моќна Кожа На Вашата Серија 2 42мм е супер лесно благодарение на патентираното лепило за ослободување на воздухот со низок зафат што е изградено да трае, но лесно се отстранува и не остава лепливи остатоци кога сте подготвени да се префрлите на различен дизајн!.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.