Жените Широк Нога Удобни Панталони Повик Лабава Јога Висок Струк Дневна Пижами Џебови
Свеж

Жените Широк Нога Удобни Панталони Повик Лабава Јога Висок Струк Дневна Пижами Џебови

DEN 2.33

Достапно е за нарачката

Детали : * Големина На Ознака : S~XXL, проверете дали овие вистински мерења ќе ви одговараат. Табела со големини (1 инч=2,54 см)Големини На Ознаки L XL2 XLWaist (см)6468727680 Waist (инч)25,2 26,8 28,3 29,9 31,5 Колкови (см)96100104108112 Hips (инч)37,8 39,4 40,9 42,5 44,1 Должина (см)100.0 101.0 102.0 103.0 104.0 Должина (Инч)39.4 39.8 40.2 40.6 40.9 измерено пред да се истегне,познато како поставени рамни податоци, ве молиме дозволете Отстапување од 1~2см* ставка ткаенина : 70полиестер,30% спандекс* боја на предметот : црна,темно сина,армиско зелена,темно сива,светло Сива,Светло Кафе (како што покажуваат сликите)* ставка карактеристики : Широка нога,удобна ,мека,лабава со висок струк,Со Џебови,Панталони За Пижами,панталони За Јога ,салон * состојба на предметот : сосема нов* опис на предметот : л применлив пол : женски панталони должина : долга шема : сезона со Цврста боја : пролет,лето,aut,зимска тема : тренинзи како јога, пилатес, џогирање и многу повеќе.* Содржина на пакетот : 1*Панталони (други предмети што не се вклучени) како да изберете соодветна големина?1) Користете слична облека за да се споредите со големините2) Изберете поголеми димензии ако вашите големини се исти како Табелата со големина на рамно мерење Забелешки : 1, вистинската боја на предметот може да биде малку поинаква од сликите прикажани на веб-страницата предизвикани од многу фактори како што се осветленоста на вашиот монитор и осветленоста на светлината.2, ве Молиме, дозволете мало (€2 Cm)рачно отстапување на мерењето за податоците. Жените Широк Нога Удобни Панталони Повик Лабава Јога Висока Половината Дневна Пижами Џебови. Направено од квалитетни материјали, ќе почувствувате чиста удобност во моментот кога ќе го облечете. Одлично шиење и внимателно избрани ткаенини за да можете да го носите во годините што доаѓаат. Бојата не бледне лесно при миење и ќе ја одржува во добра состојба. Мека, стилска и удобна за носење.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.