CieKen Плус Големина Жени Краток Ракав 3d Животински Печатени О-Вратот Блузи Маица Маица Маица за жени
Свеж

CieKen Плус Големина Жени Краток Ракав 3d Животински Печатени О-Вратот Блузи Маица Маица Маица за жени

DEN 367.84

Достапно е за нарачката

Ве молиме љубезно забележав дека оваа ставка се продава Од Лунбрест Од пазарот На Џојбај.Плус Големина Жени Краток Ракав 3д Животински Печатени О-Вратот Блузи Маица Маица Карактеристики : 1.Карактеристики : Секојдневни Блузи, 3д Печатени Животни,Секојдневна Маица,Печатено Куче,О-Врат,Модна Маичка,Краток Ракав ,Маица Со Пуловер, Секојдневни блузи,Секојдневна Облека,Стилски и моден дизајн, Есенска секојдневна Блуза. 2.Материјал : Полиестер, Изработен од висококвалитетна ткаенина, лесен мек и удобен.3.3д Печатената Маица ја прави посекси и попривлечна за носење. 4.Повод : Секојдневен, Далиј, Роденден, Запознавање,Танцова Изведба, Забава, Свадба, за работа, домашен Одмор и многу повеќе. Одговараат Заumn, Зима и Пролет.5.ВЕ МОЛИМЕ запомнете : Рачно или нежно миење на машината во ладна вода / не избелувајте / исушете ја Линијата. Сите наши алишта се дизајнирани За Азиски фигури, што значи дека би биле помали од нормалните Европски големини. Ве молиме погледнете ја нашата сопствена табела со големини и можете да ја најдете на нашите слики или од описот. Информации за производот : Сезона : Лето : Жени, Девојка Прилика : Секојдневен, Далииматеријал : Тип На Полиестерпетер Тип : 3д Принт Јака : Стил На О-Врат : Секојдневен, Моден Должина : Редовна Должина На Ракавот : Краток Ракав Како Да се мие : Рачно Миење Ладно, Закачување Или Сушење На Линија што добивате : 1 ПАРЧИЊА Жени T-Shirt Size USUKEUBust Sleeve Length S483493cm/36.61"23.5 cm/9.25"65cm/25.59"M6103698cm/38.58"24.5 cm/9.65"66cm/25.98"L81238103cm/40.55"25.5 cm/10.04"67cm/26.38"XL101440108cm/42.52"26.5 cm/10.43"68cm/26.77"XXL121642113cm/44.49"27.5 cm/10.83"69cm/27.17"XXXL141844118cm/46.46"28.5 cm/11.22"70cm/27.56"Size : SUS : 4 UK : 8 EU : 34 Bust : 93cm/36.61"Sleeve : 23.5 cm/9.25"Length : 65cm/25.59"Size : MUS : 6 UK : 10 EU : 36 Bust : 98cm/38.58"Sleeve : 24.5 cm/9.65"Length : 66cm/25.98"Size : LUS : 8 UK : 12 EU : 38 Bust : 103cm/40.55"Sleeve : 25.5 cm/10.04"Length : 67cm/26.38"Size : XLUS : 10 UK : 14 EU : 40 Bust : 108cm/42.52"Sleeve : 26.5 cm/10.43"Length : 68cm/26.77"Size : XXLUS : 12 UK : 16 EU : 42 Bust : 113cm/44.49"Sleeve : 27.5 cm/10.83"Length : 69cm/27.17"Size : XXXLUS : 14 UK : 18 EU : 44 Bust : 118cm/46.46"Sleeve : 28.5 cm/11.22"Length : 70cm/27.56" овој фустан сега е популарен стил. Овој фустан го сакаат многу луѓе. Овој фустан е квалитетен и може да се носи долго време. Овој фустан може да се излади во лето. Овој фустан може да им се подари на вашите пријатели.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.