Рејлун Дами Екипажот Вратот Маица Повик Плисирани Туника Блуза Салон Блузи Кафе XXL
Свеж

Рејлун Дами Екипажот Вратот Маица Повик Плисирани Туника Блуза Салон Блузи Кафе XXL

DEN 303.84

Достапно е за нарачката

Опис : Пол : Жени, Дами Стил : Жени Паѓаат Туника Блуза, Жени Тенок Фит Блузи, Жени Секојдневен Маица, Долги Ракави Тептер Тип : Цветни Печатење Боја : Црна, Црвена, Зелена, Сина, Кафе, Бела, Жолта, Црна Цветни (Опционално)Големина : С, М, Л, XL, 2 XL (Следете ја табелата со големини за да изберете ве молиме)Материјал : 95% Полиестер 5% Spandex Neckline : Екипажот должина на ѓердан : Должина На Колковите Должина На Ракавот : Долги Ракави Сезона : Пролет, Aut,Fall,Зима,Прилики : Погоден За Секојдневно Носење, Секојдневно, Забава, Плажа, Улица, Канцеларија, Улица, Одмор, Одмор, Патување, Запознавање, Работни Карактеристики : 1. Ткаенина : Полиестер и Спандекс, Лесен, Мек и Удобен за Носење. Ви дава Прекрасно Искуство Со Носење.2. Дизајн : Маиците Се Дизајнирани со Цветен Принт, Плисиран, Врат На Екипажот и Долг Ракав, Многу Секси и Модерен.3. Карактеристика : Женска Маичка Со Тенок Фит, Женска Набраздена Маичка Блуза, Женски Цветни Печатени Врвови Од Туника4. Повод : Совршен За Секаков Вид Прилики, Како Што Се Секојдневниот Живот, Секојдневниот Живот, Забавата, Филмовите, Плажата, Улицата, Домот, Одморот, Патувањето, Состанувањето, Работата.5. Совршено За Усогласување со Слаби Фармерки, Тексас Шорцеви, Хеланки Како Што Сакате.Содржина на пакетот : 1 Х Женски Врвови (други Додатоци не се вклучени)Совети : 1. Ве молиме споредете ги големините на деталите со вашите пред да купите!!!2. Боите може да бидат малку различни во зависност од поставките на компјутерот и мониторот.3. Ве молиме дозволете 1-3см се разликува поради рачно мерење, благодарам. (Целото мерење во см и ве молиме имајте предвид 1см=0,39 инчи, 1 инч=2,54 см) Стил-Женски Маици, Блузи, Есенска Есенска Туника Блуза Кошула, Основни Блузи, Маица Со Долги Ракави. Материјал-95% Полиестер 5% Спандекс. Ткаенината Е Мека и Дише, Удобна за Вашата Кожа. Дизајн - Женски Тенок Фит Есенски Блузи, Блуза Со Маица На Вратот На Екипажот, Секојдневни Кошули Со Цветни Принтови Со Долги Ракави, Трендовски и Шик. Повод-Едноставен И Природен Дизајн Ги Прави Овие Врвови Совршени За Работа, Секојдневна, Празнична Забава, Пикник, Секојдневно Носење. Натпревар-Спарете Со Слаби Фармерки и Чизми до Глужд за Лесен Ансамбл, или Со Хеланки и Патики Кога Сакате Удобна и Пријатна Облека.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.