Летен Мини Фустан Без Грб Стп Цевка Врвен Фустан Цврста Боја За Забава
Свеж

Летен Мини Фустан Без Грб Стп Цевка Врвен Фустан Цврста Боја За Забава

DEN 2.33

Достапно е за нарачката

Спецификација : r. Еластичност : Мало Истегнувањеr. Тип На Вклопување : Тенокr. Потекло : Континентална КинаR. Оддел : ЖЕНИr. Материјал : Полиестерr. Стил : Секси И Клубr. Силуета : Обвивкаr. Тип На Шема : Цврстr. Декорација : НИКОЈr. Должина На Предметот : Миниr. Врат : Исклучен Вратr. Ракав : без Ракавиr. Затворање : Повлечетеr. половината : природни факториR. Сезона : Пролет/Летоr Број на модел : pu цевка врвен фустанR. Боја : Портокалова, зелена, беж, сребрена (Опционално)r. возраст : Возраст 25-35 ГодиниR. Тип : завиткување На ГрадитеR. Тип На Ткаенина : полиестерR. тип на профил : HR. датум На Издавање : лето 2023 R. состав На Материјал : синтетички Влакнаr. големина : R. Големина Должина биста половината колковитер. См Инч См Инч См инч См ИнчР. с 69 27 68-84 27-33 60-70 24-28 78-88 31-35Р. М 71 28 72-88 28-35 64-74 25-29 82-92 32-36Р. Л 73 29 76-92 30-36 68-78 27-31 86-96 34-38 R. Xl 75 30 80-96 91-38 72-82 28-32 90-100 35-39 R. R. Забелешка : r. Поради Различниот Монитор и светлосниот ефект, Вистинската Боја На предметот Може да Биде малку ПОИНАКВА Од бојата прикажана На Сликите. Благодарам!р.ве Молиме дозволете отстапување на мерењето од 1-2 см поради рачно мерење. Вклучени : . 1 х Повод За Облекување : Погоден За специјални прилики како што се забави, излегувања, коктел забави, ноќни клубови, забави, матури и клубови, целосно прикажувајќи го вашето секси држење на телото. Појавување : Може да се комбинира со високи потпетици или чизми, чанти, ѓердани, погодни за излегување навечер! Многу секси фустан. Популарни елементи : стп кожен градник мини здолниште, секси стил на ноќен клуб, покажувајќи женски шарм. Ткаенина : 95% полиестер+5% спандекс, изработен од висококвалитетен полиестер, лесен, дише, мек, пријателски за кожата и удобен за ракување. Карактеристики на производот : кожено мини здолниште без прерамки - без ракави, без прерамки, фитинг за ткаенина, истакнување на вашиот тенок раст, покажување на вашиот шарм и давање шармантен изглед.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.