Предна Прошетка Жени Обични Блузи Блуза Виножито Печатење Пуловер Кошула Екипажот Вратот Туника Блузи Краток Ракав Секојдневно Носат Маица Кошула
Свеж

Предна Прошетка Жени Обични Блузи Блуза Виножито Печатење Пуловер Кошула Екипажот Вратот Туника Блузи Краток Ракав Секојдневно

DEN 1.33

Достапно е за нарачката

Опис : Пол : Жени Жена, Дами Дама, Женски Стил : Женски Врвови На Вратот На Екипажот, Маица Со Кратки Ракави, Секојдневна Блуза За Печатење, Летна Маичка, Лабава Основна Шема Тип : Печатена Во Виножито Боја : Сива, Бела, Виолетова, Зелена, Сина, Жолта, Црна (По Избор)Големина : С, М, Л, XL, 2 XL (Следете ја табелата со големини за да изберете ве молиме)Материјал : 35% Полиестер, 65% Должина На Памук : Должина На Колкот : Должина На Вратот На Екипажот : Кратки Ракави Сезона : Пролет, Лето, Aut, Зимски Прилики : Секојдневен, Патувачки, Одмор, Работа, Забава, Секојдневно, Состаноци, Филмови, Улица, Плажа Карактеристики : 1. Материјал : овие маици се направени од полиестер и памук. Мек на допир, удобен за носење, дише и пријателски за кожата. Не е лесно да се намали по миењето.2. Дизајн : врат На Екипажот, краток ракав, печатени, лабави туники, секојдневни блузи, основни маици, летна маица на плажа.3. Натпревар : оваа маица со кратки ракави совршено речиси сѐ, можете едноставно да ја спарите со вашите слаби фармерки, шорцеви или хеланки; ако ја напикате кошулата во панталоните, ќе изгледа многу стилски, лично и витко.4. Прилика : ова е одлично за секојдневно, секојдневно, шопинг, работа, улица, датум, канцеларија, работа, одмор или секоја пригода, одговараат за секоја форма и совршен пролет, летен стил.Содржина на пакетот : 1 Х Женски Врвови (Други Додатоци Не Се Вклучени)Совети : 1. Ве молиме споредете ги големините на деталите со вашите пред да купите!!!2. Боите може да бидат малку различни во зависност од поставките на компјутерот и мониторот.3. Ве молиме дозволете 1-3см се разликува поради рачно мерење, благодарам. (Целото мерење во см и ве молиме забележете 1см=0,39 инчи, 1 инч=2,54 см) Стил-Женски Маици, Блузи, Блуза, Маица, Маица, Летни Врвови, Летна Блуза, Летна Кошула, Основни Врвови. Материјал-35% Полиестер, 65% Памук. Ткаенината е мека и дише, удобна за вашата кожа. Дизајн-Обична маица за вратот на екипажот, врвови со кратки ракави, лабава маичка, печатена блуза, трендовски и елегантен. Повод-Едноставен и природен дизајн ги прави овие врвови совршени за работа, секојдневна, празнична забава, пикник, секојдневно носење. Натпревар-Пар со хеланки, панталони, шорцеви, фармерки, спортски панталони. Совршен за вежбање, јога, секојдневно носење и изгледа мода кога напред напика или извртува јазол. Мерење-ве Молиме погледнете ја нашата табела со големини во втората детална слика. Совети : табелата со генерички големини не е нашата големина.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.