Женски Врвови Графички Отпечатоци Со Кратки Ракави Блуза Работна Облека Жени Мода Тркалезно Деколте Маици Сива XL
Свеж

Женски Врвови Графички Отпечатоци Со Кратки Ракави Блуза Работна Облека Жени Мода Тркалезно Деколте Маици Сива XL

DEN 184.16

Достапно е за нарачката

Овој Моден Краток Ракав. ткаенината за кошула е супер мека, еластична и лесна за мек, пријатен есенски, Летен врв. Со трендовски дизајн, можете да го носите со фармерки или хеланки, совршени за секојдневниот живот, шопинг, плажа, одмор, канцеларија, ве прават шармантни и кул. Информации за производот : . - Материјал : Полиестер-Стил На Облека : Блуза. - Должина : Редовно. - Должина на ракавот : краток ракав-тип на Јака : Тркалезно Деколте-Шема : Графички Отпечатоци. - Сезона : Лето. - Пол : Женски. - Повод : Секојдневен, Секојдневен. - Измијте : Рачно миење во ладна вода, закачете или исушете. - Ќе добиете : 1 Кошули Големина : С САД : 8 Биста : 100см/39,37" Должина : 70см/27,56" Ракав : 20см/7,87" Големина : М САД : 10 БИСТА : 106см/41,73" Должина : 71см/27,95" Ракав : 21см/8,27" Големина : Л САД : 12 Биста : 112см/44.09" Должина : 72cm/28.35" ракав : 22cm/8.66" големина : xl нас : 14 биста : 120cm/47.24" должина : 73cm/28.74" ракав : 23cm/9.06" големина : xxl сад : 16 биста : 126cm/49.61" должина : 74cm/29.13" ракав : 24см/9.45" Големина : Хххл сад : 18 биста : 132см/51.97" должина : 75см/29.53" ракав : 25см/9.84" ГОЛЕМИНА : ххххл сад : 20 биста : 142см/55.91" должина : 76см/29.92" ракав : 26см/10.24" Големина : хххххл сад : 22 биста : 152см/59.84" Должина : 77см/30.31" ракав : 27см/10.63" Летни Врвови за жени. Полиестерски Материјал,Дизајн На Тркалезно Деколте Со Кратки Ракави. Женските Врвови Одлично Носат Со Хеланки, Фармерки, Чизми, Шорцеви или Видови Панталони. Повод : Запознавање, Забава, Вечер, Патување, Канцеларија, Вокација, Породилна Кошула. Женски Ткаенини ; Женски Летни Врвови ; Блузи за жени ; Најдобри Подароци За Лето.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.