Женски Кошули Женска Мода Секојдневен Печатен Круг Вратот Краток Ракав Врвот Блуза Зелена XL
Свеж

Женски Кошули Женска Мода Секојдневен Печатен Круг Вратот Краток Ракав Врвот Блуза Зелена XL

DEN 0.33

Достапно е за нарачката

Женска Мода Секојдневен Печатени Круг Вратот Краток Ракав Врвот Блуза . *Ве молиме, Не Само Упатете Го Водичот За Големина Обезбеден Од, Туку Исто Така Треба Да Го Повикате Нашиот, Што Покажува Во Деталите За Производот Слики.Материјал : 95% Полиестер,5% Spandex Colors : Розова,Жешка Розова,Темно Сина,Сива,Зеленило : S,M,L,XL,Xxlsleve Должина : Кратко Деколте Со Ракави : Тркалезна Шема На Деколте : Печатена Дебелина : Thin Style : Слободно Време, Боемски, Ретро, Европска Сезона : Пролет, Летна Пригода : Семејство, Одмор, Вработување, вклучен Пакет За Патувања : 1 компјутер жените блуза. Совети : . Вистинскиот Објект Може Да Постои Малку Бои Разлики Во Споредба Со Сликите Како Што Се Прикажуваат Различни Компјутери.Внимание Ако Размислување, Благодарам.Може Да Има Рачна Грешка од 1-3 см.Извинете За Непријатностите.Ве Молиме Преовладуваат На Вистински Објект, Модел Слики Само За Повикување.Обезбедете висококвалитетен производ и најдобра услуга за клиенти, доколку имате какви било проблеми, не двоумете се да контактирате со нас, ние ќе се потрудиме да ви помогнеме. Лесна и еластична ткаенина, мека и удобна за носење. Оваа класична маичка е толку удобна и лесна за облекување. Основниот дизајн додава слатко чувство за стил на овој едноставен врв, трендовски и ласкав. Класична кошула за жени. Спарете со јакна, фармерки и здолниште. Погоден за ноќ, забава, клуб, секојдневно носење. Овој симпатичен блузи е стилски и класичен стил, Погоден За Секојдневно/Патување/Дома/Работа/Одмор/Шопинг/Улица/Забава/Отворено / Клуб За Носење. Модни врвови за жени; женски блузи; женски блузи; кошули за жени облечени секојдневни; женски блузи и блузи облечени за работа; женски работни блузи; женски работни блузи; женски блузи облечени секојдневно; женски блузи елегантни секојдневни; женски кошули обични; женски врвови; женски блузи со кратки ракави; женски блузи за работа; женски блузи за облекување; летни блузи за жени; женски работни блузи и блузи; облекување врвови за жени;.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.