Базиреј Лето Блузи За Жени V-Вратот, Дозвола Флоал Повик Лабава Краток Ракав Врвови Сина 2XL
Свеж

Базиреј Лето Блузи За Жени V-Вратот, Дозвола Флоал Повик Лабава Краток Ракав Врвови Сина 2XL

DEN 431.84

Достапно е за нарачката

Нашиот концепт е едноставен и удобен. Ќе добиете комплименти кога ќе ја носите оваа кошула. Изработен од висококвалитетен материјал обезбедува ултра меко и удобно искуство за вас. Мека и добра во истегнување, која ве прегрнува на сите вистински места!Материјал : 95% Полиестер, 5% Spandex Colors : Bluenecklene : V-Должина На Ракавот : Кратка Дебелина На Ракавот : Thin Style : Слободно Време,Боемски, Ретро, Europe Season : вклучен Летен Пакет : 1 КОМПЈУТЕР. Совети : . Поради разликата помеѓу различните монитори, сликата може да не ја одразува вистинската боја на предметот. Ние гарантираме дека стилот е ист како што е прикажано на сликите, но не и истите перформанси на различни тела како на моделот.Споредете ги големините на деталите со вашите, ве молиме дозволете 2-4см да се разликува поради рачно мерење, благодарение (Целото мерење во см и ве молиме забележете 1см=0,39 инчи) Обезбедете висококвалитетен производ и најдобра услуга за клиенти, ако имате какви било проблеми, не двоумете се да контактирате со нас, ние ќе се обидеме најдобро да ви помогнеме. Ткаенина : 95% Полиестер, 5% Спандекс, изработена од вистинска мека, лесна, дише и растеглива ткаенина, овие женски врвови се удобни за носење со лабав стил на вклопување. Карактеристики : V-Вратот/Краток Ракав/Флоал/Блузи/обезбедување да изгледате и да се чувствувате одлично цел ден, додека лабавото вклопување овозможува лесно движење и максимална удобност. Стил на облека : Блузи За Жени,Цветни Блузи,Блузи Со Врат,Блузи Со Кратки Ракави. Натпревар : кошулите за жени лесно се совпаѓаат.Можете да изберете фармерки, шорцеви, хеланки, панталони или здолништа за да изгледате пообично и Помодерно. Најдобри Подароци : женските врвови се совршени за најдобрите пријатели, што го прави одлична идеја за подарок за секоја пригода.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.