Фенгке Женски Бизнис Облека Печатени Долги Ракави Костум Јака Слабеење Кардиган Двојно Гради Костум Палто Блузи Јакна
Свеж

Фенгке Женски Бизнис Облека Печатени Долги Ракави Костум Јака Слабеење Кардиган Двојно Гради Костум Палто Блузи Јакна

DEN 2.33

Достапно е за нарачката

Добредојдовте да го купите овој производ, следниве се деталните информации за производот, доколку имате какви било прашања, слободно консултирајте се со мене.***Може да има некои грешки помеѓу вистинската големина на облеката и измерената големина, се препорачува да се избере поголема големина во соодветниот опсег (референца за големината на табелата)** * Женска Деловна Облека Печатена Јака За Слабеење Со Долги Ракави Кардиган Капут Со Двојни Гради Врвови Јакна Features : 1.It изработен е од висококвалитетни материјали,доволно издржлив за носење на вашиот дали.2.Овој Долг ракав е многу удобен за носење во пролет и Aut 3.Одлично За Секојдневно, Секојдневно, сигурен сум дека ќе ви се допадне!4.Носењето на овој пуловер ќе ја истакне вашата фигура и ќе добие многу пофалби.5.Овој Долг ракав носи младешки Капут.Информации за производот : Сезона : Пролет Лето Есенски Пол : Женски Повод : Дневен,Секојдневен Материјал : Тип На Полиестерска Шема : Печатен Стил : Секојдневен,должина На Ракавот : Долги Ракави : одговара на големината на дебелината : Стандардно Како Да се мие : Миење Раце Ладно,Закачување Или Сушење На Линија што добивате : 1 ПАРЧИЊА Топ Големина На Табелата : Мали САД : 4 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 8 ЕУ : 34 Биста : 90см/35.43" Должина : 60см/23.62" Големина : Средно Сад : 6 Велика Британија : 10 Еу : 36 Биста : 94см/37.01" должина : 61см/24.02" големина : големи сад : 8 велика Британија : 12 Еу : 38 Биста : 98см/38.58" должина : 62см/24.41" Големина : Х-ГОЛЕМИ САД : 10 велика британија : 14 Еу : 40 Биста : 102см/40.16" Должина : 63см/24.80" Големина : Хх-Големи Сад : 12 Велика Британија : 16 Еу : 42 Биста : 106см/41.73" должина : 64см/25.20" Блок Џемпер во боја За Жени; Отворени Предни Кардигани За Жени; Есенски Џемпери ЗА ЖЕНИ; Врвови Со Плус Големина; Преголеми ЏЕМПЕРИ ЗА ЖЕНИ; кардигани со ПРУГИ за жени; прашина Кардиган; Бохо Кардиган. Едноставен и секојдневен дизајн, со удобен лигав стил, опуштено вклопено џемперско палто, шармантно, модерно, меко и пријатно. Задолжително палто во ладен ден. Повод : Одлично За секојдневно, секојдневно, шопинг, работа, улица,aut, зима. Овие основни џемпери од кардиган лесно можат да се спарат со блузи, маици, кошули, фустан, хеланки, фармерки и чизми до глужд за да завршат гроздобер, скромен, елегантен и функционален секојдневен изглед. Нега на облека : машина за перење со торба за перење, Рачно перење препорачано со вода со ниска температура, користејќи благ нежен сапун, без белило.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.