Хајхајуп Персонализирана Свадбена Картичка Бо Прилагодено Врежано Име Дрвена Банка За Украсување На Домот Свадбен Прием Роденденски Стил Божиќен Украс Од Снегул?
Свеж

Хајхајуп Персонализирана Свадбена Картичка Бо Прилагодено Врежано Име Дрвена Банка За Украсување На Домот Свадбен Прием Роденденски

DEN 265.44

Достапно е за нарачката

Персонализирана Кутија За Свадбени Картички Прилагодено Врежано Име Дрвена Банка За Украсување На Домот Свадбен Прием Роденденски Стил Божиќна Снегулка Орнаментиза : прикажано. боја : види слика. Материјал : акрилик. . Вклучуваат : . 1персонализирана Кутија За Свадбени Картички Детали За Материјалот Изработени Од Висококвалитетно Дрво И Акрилен Екран И . Секоја Кутија Е Прецизно Рачно Изработена Од Нашите Занаетчии Од Висококвалитетна Иверица, Има Капацитет Доволно Голем За Да Собере 300 Картички, Е Висока И Издржлива И Може Да Се Прилагоди Еднаш За Долгогодишна Употреба. Исклучителна Декорација Погодна За Секоја Пригода За Подарување Подароци, Кутија Со Карти За Свадби, Годишнини, Родендени, Тушеви За Бебиња, Дипломи, Невестински Тушеви Или Украси За Забави За Прослави, Дизајн Со Голем Капацитет, Честитки На Гостите Може Да Се Чуваат Интимно. Кутија за свадбени Картички Нашата Персонализирана Кутија За Рустикални Дрвени Картички Ќе Ви Помогне Да Ја Надополните И Декорирате Вашата Свадба, Можете Да Го Користите Ова Складирање На Кутии За Или Други Работи, Кутијата Може Да Се Напише Со Сопствено Име Или Датум, Тоа Е За Невести И Младоженци Најдобри Желби. Повеќекратна Употреба Не Е Многу Напредна Свадбена Декорација, Туку И Многу Практична Кутија За Складирање. Соберете Ги Вашите Разни Картички, Сувенири, Канцелариски Материјали Или Слатки, Одржувајте Ја Масата Уредна И Чувајте Ги Предметите Подобро Долго Време. Тоа Е Најидеалната И Најкреативната Кутија.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.