Кошула за возрасни Лгбт Виножито Популарен Практичен Атрактивен Дизајн Алоха Кошула За Пријатели За Отворено Дневно
Свеж

Кошула за возрасни Лгбт Виножито Популарен Практичен Атрактивен Дизајн Алоха Кошула За Пријатели За Отворено Дневно

DEN 0.33

Достапно е за нарачката

Стил : Машка Маица, Блузи со кратки Ракави, блуза со кратки ракави За мажи, Маици Со Копчиња Надолу. . . Материјал : Полиестер. . . Деколте : Вратот На Ревер. . . Должина : Должина На Половината. . . Должина на ракавот : краток Ракав. . . Сезона : Пролет, Лето, Aut, Зима. . . Прилики : Погоден За Секојдневно Носење, Теретана, Секојдневна, Забава, Плажа, Клуб, Канцеларија, Улица, Одмор, Одмор, Тренинг, Трчање, Џогирање, Патување, Запознавање, Работа. . Содржина На Пакетот : . . 1 х Маица (други Додатоци не се вклучени). . Убав Материјал. Секојдневен Дизајн. Нова Облека.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.