Подготвува Флексибилни Душеци За Сечкање, 11 15
Свеж

Подготвува Флексибилни Душеци За Сечкање, 11 15

DEN 15663.20

Достапно е за нарачката

Флексибилните душеци се кодирани во боја за да ја задржат живината, месото, зеленчукот и морските плодови одвоени. Душеците ви овозможуваат брзо и лесно да ја исецкате и пренесувате храната. Чувајте го вашето семејство среќно и здраво со овие душеци кодирани во боја. Предпроизводи производи прават сѐ во кујната толку многу поудобно! Висококвалитетните дизајни и карактеристики ќе ве стават чекор поблиску до тоа да станете главен готвач што отсекогаш сте сакале да бидете. Готвењето и подготвувањето храна треба да биде забавно искуство без разлика дали уживате да поминувате некое време сами во кујната или да правите спомени со вашето семејство. Нека Преправките го прават тоа време уште позабавно и порелаксирачко! Подготвува Флексибилни Душеци за Сечкање, 11" х 15", Сет од 4, Кодирани Во Боја.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.