Северна Светлина Проширување Тркалање Елка Торба За Дрвја 6-9ft
Свеж

Северна Светлина Проширување Тркалање Елка Торба За Дрвја 6-9ft

DEN 0.33

Достапно е за нарачката

Складирањето На Вашите Новогодишни елки станува многу полесно и совршено со оваа торба за складирање. Се состои од извонредна конструкција со користење на материјал со врвен квалитет, кој не само што ќе ги чува вашите дрвја, туку и ќе ги одржува свежи за претстојните свечености. Вградувањето на тркалачките тркала ја поедноставува преносливоста на овој корисен додаток. Карактеристики на производот : црвено Проширливо складирање На Новогодишна елка доли. Одговара на 6-9 стапки. Божиќни дрвја. Силна челична рамка и тркала со топчести лежишта за максимална издржливост. Внатрешни ремени за компресија за максимално користење на просторот. Засилено дно, долни странични панели и рачки. Изработени од издржлива, избришана полиестерска ткаенина. Патент во форма на буквата у за лесно товарење и истовар. Опремен со држач ЗА ЛИЧНА карта (картичката не е вклучена). Димензии : 25.5 "H x 25.5" W x 51 " D. Материјал(И) : Ткаенина/метална Тешка тркалачка вештачка Торба за складирање Новогодишна елка. Внатрешната метална рамка спречува доделување на торбата. Користете за дрвја од 6-9 стапки; солидни тркала за лесна употреба. Патент во форма на буквата у за лесно товарење и истовар. Мери 25,5 инчи високи за 25,5 инчи широки за 51 инчи длабоки.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.