Регулирано Напојување Со Напојување, Практично 3PRO AC110V 240v Влезен Ender - ЗА 3D Печатач
Свеж

Регулирано Напојување Со Напојување, Практично 3PRO AC110V 240v Влезен Ender - ЗА 3D Печатач

DEN 2.67

Достапно е за нарачката

Регулирано Напојување Со Напојување, Практично 3 PRO AC110 V/240v Влезен Ender-3 ЗА 3d Печатач Спецификација : Тип На Производ : 24v 15a напојување напон на напојување : DC24 V 15anput Напон : AC110 V / 240v Напон : € 10% Заштита Од Преоптоварување : 105% до 150% Од Номиналната Заштита од напон : 105% до 150% Од На Номинална Работна Температура : -20 СТЕПЕНИ ЦЕЛЗИУСОВИ ДО 60 Степени Целзиусови без Метод на Ладење со МРАЗ : ПРИРОДНА СТРУКТУРА на школка ЗА Ладење : Алуминиум / Нерѓосувачки челик Модулација : МОДУЛАЦИЈА НА ширина на пулсот поврзан Режим : ФУНКЦИЈА на целосен МОСТ : Список На Пакети За ТРАНСФОРМАТОР НА ЕНЕРГИЈА : 1 X Напојување Оваа Машина cr-10s pro е професионална верзија на cr-10s. За додава нов механизам за истиснување со двојна брзина и можности за автоматско израмнување на печатачите за прв пат. Производот има заштита од преоптоварување и заштита од пренапон, што го прави побезбеден за употреба. Модулација на ширина на пулсот, режим на целосна врска со мостот. Изработени од висококвалитетни електронски компоненти, стабилни и сигурни перформанси.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.