Дуксери За Жени Графичка Мечка Есенски Крпеница Дуксери Пуловер Со Долги Ракави Со Симпатична Торба За Личност
Свеж

Дуксери За Жени Графичка Мечка Есенски Крпеница Дуксери Пуловер Со Долги Ракави Со Симпатична Торба За Личност

DEN 272.96

Достапно е за нарачката

Точка специфики. Сезона : Пролет, Aut. Пол : Жени . Материјал : Полиестер. Декорација : Никој. Должина На Ракавот : Долг Ракав. Тип На Шема : Крпеница. Стил : Мода, Каузална. Пакетот вклучува : 1pc Палто+1 Компјутер Торба. Поштенски Јакна Жени Лесни Качулка Жени Долг Патент Дуксер Дебели Женски Дуксери табела За Пуловерзизирање : . Големина : С Големина НА САД : 4 Велика Британија Големина : 8 ГОЛЕМИНА НА ЕУ : 34 Биста : 100см/39.37" Рамо : 56см/22.05" Ракав : 55см/21.65" Должина : 62см/24.41"Големина : М Големина НА САД : 6 Велика Британија Големина : 10 Еу Големина : 36 биста : 106см/41.73" Рамо : 57см/22.44" Ракав : 56см/22.05" должина : 63см/24.80"големина : л големина на сад : 8 Велика Британија Големина : 12 еу големина : 38 биста : 112см/44.09" рамо : 58см/22.83" ракав : 57см/22.44" должина : 64см/25.20"големина : xl големина на сад : 10 велика британија големина : 14 еу големина : 40 биста : 118см/46.46" РАМО : 59см/23.23" ракав : 58см/22.83" должина : 65см/25.59"големина : ххл големина на сад : 12 велика британија големина : 16 еу големина : 42 БИСТА : 124см/48.82" Рамо : 60см/23.62" ракав : 59см/23.23" должина : 66см/25.98" ПРИЛИКИ : овој смешен Дуксер Е Погоден за секојдневен, тренинг, излегување ,работа, училиште, Патување, дом, одмор, забава, божиќ,патување,Улична Фотографија итн. Предлог големина : Работи-мали, Ве Молиме Одра 1-2 Големина До. Затворање. Миење : Рачно Миење Со Ладна Вода. Немојте И Не Паѓајте Суво Топло. [Ткаенина] -66% Мешавина Од Памук. Одличен Избор За Пролет, лето, aut.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.