Ммф-Женски Дуксери и Дуксери, До Големина 5ХЛ-Папа Мечка
Свеж

Ммф-Женски Дуксери и Дуксери, До Големина 5ХЛ-Папа Мечка

DEN 399.84

Достапно е за нарачката

Овој џемпер од унисекс дуксер Од Папа мечка е за мажи и за жени.1 х 1 ребро со спандекс за зголемено истегнување и закрепнување. Содржината на влакна варира во зависност од бојата, видете ја листата на бои за исклучоци. Џеб за торбичка со двојна игла за дополнително засилување. Тешка Мешавина. 8 мл/квадратни метри. Хедер Спорт бои : 40/60 памук/полиестер. Двојно обложена хауба со кабел за влечење во боја.1 х 1 ребро со спандекс за зголемено истегнување и закрепнување. Толку е меко што ќе се заљубите во него. Шиење со двојна игла на рамото, отворот за рака, вратот, појасот и манжетните. Прешрунк руно плете. Ние носиме големини ДО 5 XL. 50% Памук / 50% Полиестер. Совршен За Божиќ, Ден На Таткото За Тато, Ден На Мајката за Мама, идеја за подарок за пријателите, совршена идеја за вашиот брат или сестра. Џеб за торбичка со двојна игла за дополнително засилување. Двојно обложена хауба со кабел за влечење во боја.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.