Плус Големина Дожд Јакна Џеб Целосна Јакна Ракав Качулка Јакна Патент Долга Качулка Дуксер Женска Женска Блуза
Свеж

Плус Големина Дожд Јакна Џеб Целосна Јакна Ракав Качулка Јакна Патент Долга Качулка Дуксер Женска Женска Блуза

DEN 1.00

Достапно е за нарачката

Дебелина : Стандардно ве Молиме споредете ги големините на деталите со вашите пред вас !!!Пол : женамоден дизајн,, убав квалитет! Сезона : Пакетот Вклучува : 1 Компјутер Женски Блуза Материјал : Тип На Полиестерска Шема : Спојување ве Молиме дозволете 1-3см да се разликува поради рачно мерење, благодарам (Целото мерење во см и ве молиме забележете 1см=0,39 инчи)Прилика : Обичните Бои може да бидат малку различни во зависност од компјутерот и поставките. Големина : С САД : 4 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 8 ЕУ : 34 Ракав : 52см/20.47 Рамо : 44см/17.32" Биста : 105см/41.34" Должина : 65см/25.59"Големина : М САД : 6 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 10 ЕУ : 36 Ракав : 53см/20.86 Рамо : 45см/17.72" Биста : 110см/43.31" ДОЛЖИНА : 66СМ/25.98"големина : л сад : 8 велика британија : 12 еу : 38 ракав : 54см/21.25 рамо : 46см/18.11" биста : 115см/45.28" ДОЛЖИНА : 67СМ/26.38"големина : xl сад : 10 Велика Британија : 14 еу : 40 ракав : 55см/21.65 рамо : 47см/18.50" биста : 120см/47.24" должина : 68см/26.77"големина : ххл сад : 12 велика британија : 16 еу : 42 ракав : 56см/22.04 РАМО : 48СМ/18.90" Биста : 125см/49.21" Должина : 69см/27.17"Големина : хххл сад : 14 велика британија : 18 ЕУ : 44 РАКАВ : 57СМ/22.44 рамо : 49см/19.29" биста : 130см/51.18" должина : 70см/27.56" моден дизајн, ,убав квалитет! Сезона : Есенска Јакна Женски Моден Стил Палто Мажи. Ве Молиме Споредете Ги Големините На Деталите Со Вашите Пред Вас !!! Патент надолу Јакна Мода За Плус Големина Жени. Ве молиме Дозволете 1-3см Се Разликува Поради Рачно Мерење, Благодарение (Целото Мерење Во См и Ве Молиме Забележете 1см=0,39 инчи) Породилно Руно Качулка Женски Долг Елек. Пакетот Вклучува : 1 Компјутер Жени Блуза Подуени Патент Палто Анорак Јакна Жени плус. Пол : Жени Топла Јакна Жени Женски Долг Зимски Капут.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.