адвиикд Батерија Загреан Елек Младински Унисе Обична Палто Јакна Цврст Елек Патент Џеб Лабава Качулка Патент Јакна Без Ракави
Свеж

адвиикд Батерија Загреан Елек Младински Унисе Обична Палто Јакна Цврст Елек Патент Џеб Лабава Качулка Патент Јакна Без Ракави

DEN 0.33

Достапно е за нарачката

Батерија Загреан Елек Младински Унисекс Обичен Капут Јакна Цврст Елек Патент Џеб Лабава Качулка Патент Јакни Без Ракависезона : Пролет/Fall/Зима. Пол : Мажи/Жени. Стил : Секојдневно/Секојдневно. Материјал : Полиестер. Тип На Шема : Цврст. Должина на ракавот : Без Ракави. Деколте : Со Качулка. Должина : Регалар. Декорација : Патент. Силуета : Лабава. Што добивате : 1 х Женски Стил На Дизајн На палто : Унисекс Обична Јакна За Палто Цврст Елек Џеб Со Патент Лабава Јакна Со Качулка Со Качулка Реверзибилна Облека Удобен Материјал, Погоден За Различни Прилики, Стилски и Моден Ве Прават Попривлечни Ве молиме Имајте Предвид дека Постојат Мали Разлики Во Бојата и Големината Поради Некои Неодоливи Фактори. Големина : Постојат Многу Видови На Големини, Можете Да Изберете Соодветна Големина На Табелата Со Големини И Нашата Големина Е Азиска Големина. Применливи Сцени : Секојдневен, Плажа, Дома Секојдневно, Носење, Забава, Клуб, Патување, Пешачење. Секојдневно Носење, Вокација, Божиќ, Датуми, Спорт, Училиште, Работа,Улична Облека итн. Лесно Се Комбинира Со Чизми, Фармерки, Слаби Хеланки За Трендовски Изглед Во Пролет, Aut И Зима. Услуга : Нашите Палта Користат Мека И Удобна Ткаенина, Би Сакале Да Обезбедиме Разумни Услуги за Задоволување на Вашите Потреби.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.