Женски Дуксери Вратот На Екипажот Долг Ракав Печатени Кампување Црни Полиестерски Дуксери За Жени Плус Големина
Свеж

Женски Дуксери Вратот На Екипажот Долг Ракав Печатени Кампување Црни Полиестерски Дуксери За Жени Плус Големина

DEN 0.33

Достапно е за нарачката

Жена Мода Круг Вратот Долг Ракав Маица Печатење Лабава Дуксер Блуза Блузакарактеристики : 1.Карактеристики : Кружен Врат,Секојдневна Облека,Печатење,долг Ракав, Стилски и моден дизајн, секојдневни Врвови. 2.Материјал : Полиестер. Полиестерски влакна, Изработени од ткаенина, лесни меки и удобни. 3.Стил : Овие Печатени Врвови Можат Да бидат Одлични под јакни или сами, облечени со, шорцеви, Фустан,потпетици или станови, токму онака како што сакате 4.Повод : Секојдневен, Секси, Дневен, Роденден, Состаноци,Танцови Перформанси, Забава, Свадба,за работа, Клуб, домашен Одмор и многу повеќе. Одговараат За Лето и Пролет. 5.ВЕ МОЛИМЕ запомнете : Рачно или нежно миење на машината во ладна вода / не избелувајте / исушете ја Линијата. Нашата облека е дизајнирана за Азиска фигура, што значи да биде помала од нормалните Европски големини. Ве молиме погледнете ја нашата сопствена табела со големини и можете да ја најдете на нашите слики или од описот. Информации за производот : Сезона : Есенски Пол : Жени, Женска Пригода : Секојдневен, Дневен Материјал : Полиестерска Јака : Кружен Декстил : Секојдневен, Моден Должина : Редовна Должина На Ракавот : Долг Ракавкако да се мие : Ладно Миење Раце, Закачување Или Сушење На Линија што добивате : 1 ПАРЧИЊА Женски Врвови Жена Мода Тркалезен Врат Маица Со Долги Ракави Печатење Лабави Врвови на Блуза од Дуксер. ВКЕКИО Женски Дуксери Вратот На Екипажот Со Долг Ракав Печатени Кампување Црни Полиестерски Дуксери За Жени плус Големина. Дуксери За Мажи Жени Поштенски Машки Графички Тинејџерски Девојки Жени Симпатична Машка Мода И Дуксери Тинејџерски Женски Црн Кул Краток Ракав Прилагодено Дизајнирајте Свои Момчиња Што Одговараат На Парови Трендовски Пуловер Со Дизајни Аниме Преп. Преголема Улична Облека Двојка На Лесни Момчиња Бел Дизајнер Печатење Со Ѕвездени Букви Лабав Патент Тренингот Колеџ Големина На Екипажот На Екипажот Вратот Исечена Мама Одговара На Ноќта На Вештерките Од Падот На Рамената Плус Патенти Под 10 Големи Цртани Филмови Џебови С10, 5898. Големина. : Мали САД : 4 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 8 ЕУ : 34 Биста : 116см/45.67 "Ракав : 55.5 см/21.85" Должина : 76см/29.92 " Големина. : СРЕДНИ САД : 6 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 10 ЕУ : 36 Биста : 120см/47.24 "Ракав : 56.5 см/22.24" Должина : 77см/30.31 " Големина. : Големи САД : 8 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 12 ЕУ : 38 Биста : 126см/49.61 "Ракав : 57.5 см/22.64" Должина : 78см/30.71 " Големина. : Х-Големи САД : 10 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 14 ЕУ : 40 Биста : 132см/51.97 "Ракав : 58.5 см/23.03" Должина : 79см/31.10 " Големина. : 2x-Големи САД : 12 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 16 ЕУ : 42 Биста : 138cm/54.33 "Ракав : 59.5 cm/23.43 "Должина : 80cm/31.50".

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.