семимај женски ревер со долги ракави пуловер со патент со врвна еднобојна лабава секојдневна дуксерка
Свеж

семимај женски ревер со долги ракави пуловер со патент со врвна еднобојна лабава секојдневна дуксерка

DEN 245.12

Достапно е за нарачката

Сезона : Пролет, Aut, Зима. Пол : Женски. Карактеристики : Женски Пуловер Дуксер, Ревер Пуловер Дуксер, Лабава, Секојдневна. ПОГЛЕДНЕТЕ ИДЕЈА : Стилска секојдневна облека со панталони или фармерки, накит, потпетици и кул облека. Повеќе Прилики : Секојдневна работа, канцеларија, ноќно излегување, семејно излегување, секојдневна вечера, неделна вечера. Содржина на пакетот : 1 женска Табела Со Големина на Дуксери : . Големина : С САД : 4 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 8 ЕУ : 34 Биста : 105см/41.34" Рамо : 42см/16.54" Ракав : 64см/25.20" Должина : 65см/25.59"Големина : М САД : 6 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 10 ЕУ : 36 Биста : 110см/43.31" Рамо : 43см/16.93" Ракав : 65см/25.59" ДОЛЖИНА : 66 CM/25.98"големина : l сад : 8 велика британија : 12 Еу : 38 биста : 115cm/45.28" рамо : 44cm/17.32" ракав : 66cm/25.98" ДОЛЖИНА : 67 CM/26.38"големина : xl сад : 10 велика Британија : 14 еу : 40 биста : 120cm/47.24" рамо : 45см/17.72" ракав : 67см/26.38" должина : 68см/26.77"големина : ххл Сад : 12 Велика британија : 16 еу : 42 Биста : 125см/49.21" РАМО : 46СМ/18.11" Ракав : 68см/26.77" Должина : 69см/27.17" машина За Перење и рачно перење, не . Нека Се Исуши. Целосна Патент Атлетска Јакна Руно Куќа Фустани Постари. Ткаенина : 95% Полиестер 5% Спандекс. Ткаенината Е Мека, Удобна И Дише. Руно Бенд Дуксер Жени. Карактеристики : Моден Врв, Врв За Пуловер Со Патент Со Ревер, Лабаво Вклопување,Дуксер Со Долги Ракави Со Долги Ракави Со Висок Врат Женски Голем Врв.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.