Женски Качулка Обичен Печатење Писмо Печатење Дуксер Дуксери Долг Ракав Со Џебови
Свеж

Женски Качулка Обичен Печатење Писмо Печатење Дуксер Дуксери Долг Ракав Со Џебови

DEN 367.84

Достапно е за нарачката

Сезона : Fall, Зима. Пол : Жени. Материјал : Полиестер. Тип На Шема : Печатење. Должина На Ракавот : Долго. Јака : Дуксер. Дебелина : табела Со Стандардна Големина : . Големина : С САД : 4 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 8 ЕУ : 34 Биста : 112см/44.09" Рамо : 50см/19.69" Ракав : 58см/22.83" Должина : 65см/25.59"Големина : М САД : 6 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 10 ЕУ : 36 Биста : 116см/45.67" Рамо : 52см/20.47" Ракав : 59см/23.23" ДОЛЖИНА : 67 CM/26.38"големина : l сад : 8 велика британија : 12 Еу : 38 биста : 120cm/47.24" рамо : 54cm/21.26" ракав : 60cm/23.62" ДОЛЖИНА : 69 CM/27.17"големина : xl сад : 10 велика Британија : 14 еу : 40 биста : 124cm/48.82" рамо : 56см/22.05" ракав : 61см/24.02" должина : 71см/27.95"големина : ххл Сад : 12 Велика британија : 16 еу : 42 Биста : 128см/50.39" Рамо : 58СМ/22.83" Ракав : 62см/24.41" Должина : 73см/28.74" карактеристики Дизајн Обични дуксери за жени пуловер со дуксери ЗА ЖЕНИ дуксери СО ДОЛГИ РАКАВИ за жени женски дуксер со качулка жени плус големина дуксер женски дуксер со Џебови Женски дуксери со Копчиња удобни Дуксери СО јакни со врвки женски МОДНИ ДУКСЕРИ за модни ДУКСЕРИ. Материјал Користете Удобен И Дише Полиестер, Ви Донесе Удобно И Носење Искуство, Повеќе Пријателски за Кожата.Неговиот Лабав Фит И Преголем Стил Го Прават Погоден За Телото На Сите Жени Shape.It Е Избор За Fall, Пролет И Зима. Женски Дуксери Дуксери Преголеми Преголеми Дуксери. Сите Женски Врвови Со Долги Ракави За Спарување Со Фармерки, Панталони, Хеланки, Шорцеви, Здолништа Итн. Тоа Е Дуксери За Fall И Зима Во Вашата Гардероба. Плетена Јакна Тенка Дуксер Жени.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.