Ролиен Дуксер За Жени Дуксери За Жени Градиент Цветни Принтови Дуксери И Дуксери Со Долги Ракави Секојдневен Патент Пуловер Облека Со Џеб
Свеж

Ролиен Дуксер За Жени Дуксери За Жени Градиент Цветни Принтови Дуксери И Дуксери Со Долги Ракави Секојдневен Патент Пуловер

DEN 272.96

Достапно е за нарачката

Големина : С Биста : 95см/37.40" Врат : 60см/23.62 "Ракав : 58см/22.83" Рамо : 44см/17.32 "Должина : 64см/25.20". Големина : М Биста : 100см/39.37" Врат : 61см/24.02 "Ракав : 60см/23.62" Рамо : 46см/18.11 "Должина : 65см/25.59". Големина : L Биста : 105cm/41.34 "Вратот : 62cm/24.41" Ракав : 62cm/24.41 "Рамо : 48cm/18.90 " Должина : 66cm/25.98". Големина : XL Биста : 110cm/43.31 "Вратот : 63cm/24.80" Ракав : 64cm/25.20 "Рамо : 50cm/19.69 " Должина : 67cm/26.38". Големина : XXL Биста : 115cm/45.28 "Вратот : 64cm/25.20" Ракав : 66cm/25.98 "Рамо : 52cm/20.47 " Должина : 68cm/26.77". Женски Градиент Отпечатоци Дуксери И Дуксери Обичен Патент Со Долги Ракави Пуловер Облека Со Џеб ве Молиме проверете Ја Табелата Со Големини пред да нарачате. Ако не сте сигурни во големината, ве молиме испратете ни порака. Материјал : 80% Полиестер+20% Памук.Оваа блуза за жени е мека,пријатна и удобна за носење Во Лето,пролет,fall Или зима Карактеристики : Само виси Со мојата блуза за гноми,блузи х-мас, кошула за гноми,симпатичен Стил на графичка кошула : симпатични принтови дизајн смешни врвови,е супер трендовски и изгледа многу ласкаво.Овие божиќни качулки за пуловер можат да се комбинираат со фармерки 100% Сосема нови и добро изработени.Оваа женска смешна кошула може да биде подарок, Образована Вакцинирана Медицинска Сестра Со Кофеин Посветена На Смешен Подарок За Љубител На Кафе, исто така може да биде секојдневен стил на врвови за да се одржат убави четири сезони.  Моден дизајн, 100% Сосема Нов, квалитетен!   КАРАКТЕРИСТИКА : Материјал : Полиестерско Деколте : О-Врат Ракав : Должина На Долг Ракав : Редовен Стил : Моден Пол : Женски Повод : Секојдневен, дневен, забава, работа, дом, излегување, ноќно излегување, состанок, плажа, училиште, одмор итн. Нега на облека : ладно миење Раце, не избелувајте, закачете суво, ниско железо доколку е потребно содржина На Пакувањето : 1 парчиња Женски Дуксер Стилски И Мода Ве Прават Попривлечни. Ве молиме погледнете ја табелата со големини пред да ја купите. Материјал : Лесен, Удобен И Еластичен; Рачно Миење Во Ладна Вода Висат Сува. Одржување : Исплакнете го неутралниот детергент со ладна вода.Исушете за да спречите какво било оштетување на материјалот.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.