Лабакиха Дуксери За Жени Модни Жени Секојдневен Принт Спојување Со Долги Ракави Крпеница Дуксер Врвови Женски Врвови Со Долги Ракави Жолта Боја
Свеж

Лабакиха Дуксери За Жени Модни Жени Секојдневен Принт Спојување Со Долги Ракави Крпеница Дуксер Врвови Женски Врвови Со Долги

DEN 351.84

Достапно е за нарачката

Големина : М Биста : 116см Должина : 64см Рамо : 66см Должина На Ракавот : 49см .Пол : Женска Облека : Одговара на големината секојдневна и елегантна ,Вечерни Врвови На Клубови, Облека За Забави или Секојдневно Секојдневно Носење. И она што те движи, не трогнува.Преференцијалната цена и квалитетот на горното ниво се наш врвен приоритет.Сезона : Sugg,пролет, зимско перење Предлог : рачно миење ладно и суво закачување.1 инч = 2,54 см, 1 см = 0,394 инчи.Ве молиме проверете Ја Табелата Со Големини пред да нарачате. Пријатен стил : Секојдневен И елегантен, Врвови На Вечерни Клубови, Облека За Забави или Секојдневно Секојдневно Носење. Ако не сте сигурни во големината .Ве молиме проверете Ја Табелата Со Големини пред да нарачате.Совршен за плажа, одмор или секојдневно носење. Модни Жени Секојдневен Принт Спојување Крпеница Со Долги Ракави Врвови На Дуксеркарактеристики : Прилика : Дневно, Секојдневен Пол : Жените Дозволуваат 1-2см се разликува поради рачно мерење, благодарам(Забелешка : Табелата Со Големини Не е нашата големина) ве Молиме што добивате : 1 Х Топскроп Топ, женски моден зимски Врв, за Шорцеви, Здолништа, Фармерки и Хеланки Панталони.Совршен за плажа, одмор или секојдневно носење. Задоволствопол : Женски Кроп Топ, женски моден зимски Врв, За Шорцеви, Здолништа, Фармерки и Хеланки панталони.Како да се мие : Рачно Перење Ладно, Закачување или Сушење На Линија Материјал : Полиестерстил : Лежерно што добивате : 1 Х Топс Секојдневно и елегантно ,Врвови За Вечерни Забави, Облека За Забави или Секојдневно Секојдневно Носење.ве молиме проверете ја сликата за деталите за големината пред да ја купите.Почитуван Клиент : за да избегнете избор на погрешна големина, внимателно прочитајте ја етикетата со големина.Дебелина : Стандардна Лесна, мека и дише; Не како Да се мие : Рачно Миење Ладно,Закачување Или Сушење На Линија Дозволете 1-2см да Се разликува поради рачно мерење, благодарам(Забелешка : Табелата Со Големини не е нашата големина) Пол : Женска Сезона : Aut,пролет,зимска пригода : Дневно,Случајно проверете ја сликата за деталите за големината пред да ја купите.Предлог за перење : рачно миење ладно и закачување суво. Големина : XL Биста : 124cm Должина : 66cm Рамо : 68cm Должина Ракав : 51cm .Совршен за плажа, одмор или секојдневно носење. Ние ви помагаме да ги бркате работите што ви носат радост и смеа.Забелешка : нашата големина Е азиска големина, азиската големина е помала од Европската големина и големината НА САД.лесен, мек и дише; Номатеријал : Полиестеркроп Топ, женски моден зимски Врв, За Шорцеви, Здолништа, Фармерки и Хеланки панталони.Материјал : Полиестерска Дебелина : Стандардно Како да се мие : Рачно Перење Ладно, Закачување или Сушење На Линија : Дневно,Секојдневно : Одговара на големината, ве молиме проверете Ја Табелата Со Големини пред да нарачате.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.