Дневни теми на јуниори, теди предиво пуловер дуксери
Свеж

Дневни теми на јуниори, теди предиво пуловер дуксери

DEN 3.33

Достапно е за нарачката

Оваа кадифен качулка од предиво треба да биде на врвот на списокот на сите што мора да има оваа сезона. Лизгајте го и за fallуби се во супер-мекото и ултра-прекрасно чувство на овој врв од дневните навои. Суштинско значење за релаксирање, но секако доволно симпатично за излегување. Одете напред Материјал : 100% полиестер. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Големина : Моделот е 5'10 "и носи големина M. Fit : Опуштено. Деколте : V-врат со прицврстен аспиратор со влечење. Затворање : стил на пулвер. Ракави : Долги ракави со манжетни со ребра. Ockебови : Предна торбичка. Карактеристики. Карактеристики. : Ребрести полите; кадифен пчела.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.