Скпблутн Плус Големина Преголем Дуксер За Женски Врвови Што Одговараат На Тркалезен Врат Лабав Печатен Џемпер Со Кружен Врат За Зима Fall Тркалезно Деколте Со Долги
Свеж

Скпблутн Плус Големина Преголем Дуксер За Женски Врвови Што Одговараат На Тркалезен Врат Лабав Печатен Џемпер Со Кружен Врат

DEN 463.84

Достапно е за нарачката

Зимски палта за жени : Есенските Модни Дуксери Се Идеален Избор во Вашата Гардероба,Еден од Најдобрите Избори за Есенски и Зимски Тимови. И Најдобриот Подарок за Денот На Вљубените, Годишнината, Роденденот, Денот на Благодарноста, Ноќта на Вештерките,Божиќ. Можете да ја маичката во вашите шорцеви или здолништа за стилски изглед сите сезони!Женски соодветен тркалезен врат со долги ракави лабав печатен џемпер со кружен врат за жениматеријал : боја на крпа : како што покажува сликата, (поради разликата помеѓу различните монитори, сликата може да има мала разлика во бојата. ве молиме бидете сигурни дека не ви пречи пред да нарачате. долги џемпери за жени,џемпери за жени,женски џемпери,Женски Модни Дуксери И Дуксери, Блузи за жени. врвовите за жени ќе ги модифицираат вратот и рамото, ќе ве направат шармантни и привлечни. ве молиме бидете сигурни дека не ви пречи пред да нарачате, Ви Благодариме!) Тежина на пакетот : 300gpackage големина : 20x15x4cm, (ве Молиме дозволете 1-3mm грешка поради рачно мерење.●Стил € ова е Дуксер што ќе ве направи кул. Дизајнот на должината и високиот еластичен струк ја покажува вашата прекрасна фигура. Материјал : 100% Полиестер.Нашата продавница ви обезбедува различни стилови на облека, нашата цел на услугата е да ги направиме клиентите задоволни, во процесот на купување или употреба, имате какви било прашања во врска со стоката може да не контактирате, ние сигурно ќе бидеме прв пат да ви одговориме!①Материјал е Направен Од Полиестер, Мек материјал, лесен и дише, Одличен тактилен на вашата кожа. Совет за перење : се препорачува рачно перење или машина со ниска температура.€Карактеристики овој секојдневен Зимски макси Капут се одликува со цветен дизајн и среден страничен шлиц, но исечен со боемски цветни принтови, што ви дава чувство на секси, но и откривање стабилно. Џемпери за жени : Удобен И Разноврсен Џемпер, изработени од растеглива ткаенина што дише,мека и лесна и добро се вклопуваат, одржуваат пријатно. Дизајнот на вратот на екипажот ја истакнува вашата клучна коска.) Големина : С Биста : 92см/36,22" Половината : 92см/36,22" Должина : 65см/25,59" Големина : М Биста : 96см/37,80" Половината : 96см/37,80" Должина : 67см/26,38" Големина : Л Биста : 100см/39,37" Половината : 100см/39,37" Должина : 39,37" Должина : 69см/27,17" големина : xl биста : 104см/40,94" половината : 104см/40,94" Должина : 71см/27,95" големина : xxl биста : 108см/42,52" половината : 108см/42,52" Должина : 73см/28,74" големина : Хххл биста : 112см/44,09" половината : 112см/44.①Прилики погоден За секојдневен секојдневен изглед и сите прилики особено за канцеларија, забави,одмор,клубови и состаноци. Должината на врвовите изгледа продолжете ги нозете, додавајќи уникатно чувство .Лесно Се Совпаѓа Со Панталони,Фармерки,Џогери,Спортски Панталони;И Можете Да Одговарате На Се Што Ви се Допаѓа Внатре,како Кошули За Подмачкување,Резервоар,Кроп Топ, Елек Итн.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.