Елаинили Модни Жени Паѓаат Врвови На Вратот На Екипажот Графички Отпечатоци Дуксери Со Качулка Копче Лабава Блуза Со Долги ракави
Свеж

Елаинили Модни Жени Паѓаат Врвови На Вратот На Екипажот Графички Отпечатоци Дуксери Со Качулка Копче Лабава Блуза Со Долги ракави

DEN 0.67

Достапно е за нарачката

Женско Копче Со Качулка Лабава Блуза Со Долги ракави Sweater Features : 1.It изработен е од материјали, доволно издржлив за вашето секојдневно носење2.Стилскиот и моден дизајн ве прават попривлечни3.Сигурен сум дека ќе ви се допадне!4.Ocn : Секојдневен, Роденден,Датира,Партија,за работа, дома Одмор и повеќе.Одговараат За Целата Сезона.5.Мека ткаенина што дише обезбедува исклучителна удобност и издржливост.Сезона : fall, зимски пол : Женски : Секој ден материјал : полиестерски качулка : лежерна должина на Ракавот : долги ракави : Одговара на големината : стандарден метод на Перење : миење раце, ладно перење, миење или сушење што добивате : 1 компјутерска блуза За Жени Големина : ХХХЛ Големина. : 3 X-Големи САД : 14 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 18 ЕУ : 44 Биста : 112cm/44.09 "Ракав : 48cm/18.90" Рамо : 62cm/24.41 "Должина : 65cm/25.59". Елаинили Мода Женска Мода Печатени средна должина 3/4 Ракави Круг Вратот Обичните Врвови Маица, зелена Сина Боја. Добар квалитет и прифатлива цена. Меката ткаенина не и штети на вашата кожа и е удобна за носење. Удобно, слободно време и стилски. Било какви прашања, ве молиме слободно контактирајте не, ние ќе се потрудиме да ви служиме. женски маици. 3/4 ракави кошули за жени. долни кошули долги ракави жени. женски летни врвови. бели боди жени. женска облека.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.