Симпатична Животински Пвц Врата Затворачи Држи Врати Отворена Врата Стоп Клин Одговара За Вратата Дното Цвест-Зајак
Свеж

Симпатична Животински Пвц Врата Затворачи Држи Врати Отворена Врата Стоп Клин Одговара За Вратата Дното Цвест-Зајак

DEN 2.67

Достапно е за нарачката

Ве молиме љубезно истакна дека оваа ставка се продава од openuye Од Пазарот Joybuy.Карактеристики : Симпатичен и Декоративен Дизајн : овие затворачи на пвц врати со тематика на животни додаваат допир на шарм и разиграност во секоја просторија. Нивниот симпатичен дизајн ги прави прекрасен додаток на вашиот домашен декор.Цврсти и Нелизгачки : Изработени од издржлив пвц материјал, овие клинови на вратите се дизајнирани да издржат тешка употреба. Основата што не се лизга гарантира дека тие ќе останат безбедно на своето место, спречувајќи случајно затворање на вратите.Не - Гребење и Издржлив : пвц материјалот што се користи во овие затворачи на вратите не е гребење, заштитувајќи ги вашите подови и врати од оштетување. Тие се изградени да траат, обезбедувајќи долготрајни перформанси и сигурност.Разноврсна и Прилагодлива : овие клинови на вратите се дизајнирани да одговараат на шевовите на дното на вратата со различни големини, што ги прави погодни за различни типови врати. Без разлика дали е за вашиот дом, канцеларија, училиште, болница, хотел или музеи, овие постојки на вратите се разноврсни и прилагодливи.Ефикасно Ги Држи Вратите Отворени : со нивната цврста конструкција и сигурен стисок, овие клинови за запирање на вратите ефикасно ги држат вратите отворени, овозможувајќи удобен пристап и подобрена циркулација на воздухот. Тие се особено погодни за тешки врати што треба безбедно да се отворат.Големина : Зајак : 14*7*5*0.6 cm Puppy : 13.5*6*6*0.6см1. Вистинската боја на предметот може да биде малку поинаква од сликите прикажани на веб-страницата предизвикани од многу фактори како што се осветленоста на вашиот монитор и осветленоста на светлината.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.