Женски Блузи V-Вратот Графички Отпечатоци Блуза Лабава Женски Плус Кошули Краток Ракав Летни Врвови Браун XXL
Свеж

Женски Блузи V-Вратот Графички Отпечатоци Блуза Лабава Женски Плус Кошули Краток Ракав Летни Врвови Браун XXL

DEN 2.67

Достапно е за нарачката

Овој Моден Краток Ракав. ткаенината за кошула е супер мека, еластична и лесна за мек, пријатен есенски, Летен врв. Со трендовски дизајн, можете да го носите со фармерки или хеланки, совршени за секојдневниот живот, шопинг, плажа, одмор, канцеларија, ве прават шармантни и кул. Информации за производот : . - Материјал : Полиестер-Стил На Облека : Блуза. - Должина : Редовно. - Должина на ракавот : краток ракав-тип на Јака : V-Шема На Вратот : Графички Отпечатоци. - Сезона : Лето. - Пол : Женски. - Повод : Секојдневен, Секојдневен. - Измијте : Рачно миење во ладна вода, закачете или исушете. - Ќе добиете : 1 Кошули Големина : С САД : 8 Биста : 100см/39.37" Ракав : 20см/7.87" Рамо : 44см/17.32" Должина : 70см/27.56" Големина : М САД : 10 БИСТА : 106см/41.73" Ракав : 21см/8.27" Рамо : 46 Должина : 71см/27.95" големина : л сад : 12 Биста : 112см/44.09" ракав : 22см/8.66" рамо : 48см/18.90" должина : 72см/28.35" големина : xl сад : 14 биста : 120см/47.24" ракав : 23см/9.06" рамо : 50см/19.69" должина : 73см/28.74" Големина : 2xl Сад : 16 биста : 128cm/50.39" ракав : 24cm/9.45" рамо : 52cm/20.47" должина : 74cm/29.13" големина : 3xl САД : 18 Биста : 132cm/51.97" Ракав : 25cm/9.84" рамо : 54cm/21.26" должина : 75см/29,53" Големина : 4ХЛ сад : 20 биста : 142см/55,91" ракав : 26см/10,24" рамо : 56см/22,05" должина : 76см/29,92" големина : 5хл сад : 24 биста : 152см/59,84" ракав : 27см/10,63" рамо : 58см/22.83" Должина : 77см/30.31" ● ткаенина● : полиестер. Летни врвови плетена ткаенина, мала тежина и еластична, а таа е пријателска за кожата, течна и дише, попријателска за кожата и удобна за носење,ќе се чувствувате меко и удобно. €Карактеристики : Женски Слатки Животни Печатени Кратки Ракави V-Вратот Блузи Работен Џеб Блуза. ①Совпаѓање● Совршен За секојдневен живот, Семеен Собир, Забава, Плажа, Одмор, Канцеларија итн. Погоден за пролет, лето ,umn и зима. можете лесно да го стилизирате со хеланки, фармерки, шифон кардиган, палто, јакна или пар јога панталони. ①Прилика : Погоден За Секојдневно Секојдневно; Патување; Вежбање И Фитнес; Начин На Живот На Отворено; Дома; Канцеларија; План За Викенд, Итн.Најдобрите Подароци за Семејството и Пријателите. Упатство за перење : Се препорачува Миење Раце, се препорачува и машинско перење acceptable.Do не белило. Не висат или линија сува.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.