Мвеомтд Печатење Ракав Кошула Блуза Вратот Секојдневен Круг Долг Врв Божиќ Пуловер Женска Женска Блуза Женска Кошула Лабава
Свеж

Мвеомтд Печатење Ракав Кошула Блуза Вратот Секојдневен Круг Долг Врв Божиќ Пуловер Женска Женска Блуза Женска Кошула Лабава

DEN 255.84

Достапно е за нарачката

Пол : Жени Повод : Секојдневен3.Удобен материјал, погоден за различни occasions.1.It изработен е од висококвалитетни материјали, доволно издржлив за секојдневно носење јака : О-материјал за вратот : должина На Полиестерски Ракави : Долги Ракави Сезона : Есенска Облека : одговара на големината на дебелината : Стандарден Тип На Шема : Стил На Печатење : Секојдневно што добивате : 1 Х Женски Врвови 2.Стилскиот и моден дизајн ве прават попривлечникако да се мие : Рачно Миење Ладно, Висат Или Линија Должина На Сушење : Редовно4.Табела за освежување на ткаенини : . Големина : S Биста : 96cm/37.80" Рамо : 47cm/18.50" Ракав : 59cm/23.23" Должина : 61cm/24.02"Големина : М Биста : 100cm/39.37" Рамо : 49cm/19.29" Ракав : 61cm/24.02" Должина : 63cm/24.80"Големина : L Биста : 104см/40.94" рамо : 51см/20.08" ракав : 63см/24.80" должина : 65см/25.59"големина : xl Биста : 108см/42.52" рамо : 53см/20.87" ракав : 65см/25.59" должина : 67см/26.38"големина : ххл биста : 112см/44.09" рамо : 55см/21.65" ракав : 67см/26.38" должина : 69см/27.17" јака : о-Врат. Како Да Се Мие : Рачно Миење Ладно, Висат Или Линија Сува. Должина : Редовно. Одговара : Одговара На Големината. 3.Удобен Материјал, Погоден За Различни Прилики.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.