Летен Елек Лабав Плисиран Квадратен Врат Без Ракави Врв Заоблен Раб Лабава Голема Големина Женски Врвен Спанде Маици За Вежбање Лабави
Свеж

Летен Елек Лабав Плисиран Квадратен Врат Без Ракави Врв Заоблен Раб Лабава Голема Големина Женски Врвен Спанде Маици За Вежбање

DEN 2.33

Достапно е за нарачката

Летен Елек Лабав Плисиран Квадратен Врат Без Ракави Горниот Заоблен Раб Лабав Женски Врв со Големи Димензии. Материјал : Полиестер, Спандекс. Боја : како што покажува сликата, (поради разликата помеѓу различните монитори, сликата може да има мала разлика во бојата. ве молиме бидете сигурни дека не ви пречи пред да нарачате, Ви Благодариме!). Тежина на пакетот : 200гр. големина На Пакетот : 30х25х2см, (ве Молиме дозволете грешка од 1-3мм поради рачно мерење. ве молиме бидете сигурни дека не ви пречи пред да нарачате.) Табела големина : . Големина : С САД : 4 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 8 ЕУ : 34 Биста : 95см/37.40" Должина : 70.5 см/27.76"Големина : М САД : 6 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 10 ЕУ : 36 Биста : 100см/39.37" Должина : 72см/28.35"Големина : Л САД : 8 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 12 ЕУ : 38 Биста : 105см/41.34" Должина : 73.5 см/28.94"ГОЛЕМИНА : XL САД : 10 Велика британија : 14 еу : 40 биста : 110cm/43.31" должина : 75cm/29.53"ГОЛЕМИНА : XXL сад : 12 велика британија : 16 еу : 42 биста : 115cm/45.28" должина : 76.5 CM/30.12" тим со Фармерки, здолништа, фустани и чизми за Да Создадете модерна облека. Овој Врв На Дуксер Останува Пријатен и Удобен Додека Одите И Од Тренинг Или Сесија за Одмор Во Овој Мек И Растеглив Врв Со Долги ракави Опремен со Ленти И Манжетни. Одрекување Од Боја : Поради Поставките, Дефинициите За Пиксели, Не Можеме Да Гарантираме Дека Бојата Што Ја Гледате На Вашиот Екран Како Точна Боја На Производот. Ние Се Стремиме Да Ги Направиме Нашите Бои Точни. Оваа Класична Женска Кошула Се Вклопува Како добро сакан Фаворит, Со Класичен Врат На Екипажот, Долги Ракави и Супериорен Чешлан и Прстенест памук кој Делува Како Празно Платно за Печатење. Понудени Во Трибленди И Цврсти Материи. Предлог големина : Работи-мали, Ве Молиме Одра 1-2 Големина До. Затворање.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.