Фантазлоок Женски Блузи Ракав V Вратот Работа Кошули Облечени Врвови Шифон Канцеларија Носат
Свеж

Фантазлоок Женски Блузи Ракав V Вратот Работа Кошули Облечени Врвови Шифон Канцеларија Носат

DEN 255.84

Достапно е за нарачката

Може да има отстапување од 1-3 см во различни големини, локации и истегнување на ткаенини. Овие блузи за жени се лесни, течни, пријателски за кожата, удобни за носење. Женските врвови се одликуваат со врат v, ракав со манжетни 3/4, плисиран преден дел, еднобојни облечени врвови од шифон, кошули со долги ракави за жени е лесна ткаенина од шифон за добро функционално и чувство, деловните секојдневни врвови за жени се совршени од суштинско значење во текот на целата година. + Табела Со Големини . Забелешка : . Облечените кошули за жени се совршени за деловен секојдневен стил за да покажат искусни и убедени. Женската блуза е течна и шармантна, овој лесен материјал ќе ви даде пријатно чувство цело време. Qultieght& COMMITY CATERATION : овие кошули со долги ракави за жени се лесни, течни, удобни и погодни за кожата, меки за носење и се чувствуваат одлично наспроти кожата. Quessy DESSIGN : овој 3/4 ракав облечен блузи за жени со форми со класичен v вратот, заоблени полите ќе се скрие вашиот стомак и колкот и, v вратот ќе се потенцира вратот линии, многу женски и елегантен, манжетни ракави, може да се прилагоди во согласност со различни временски услови. Л - биста 116см/45,66" - - - - - ракав 62см/24,40 " - - - - Должина 72см/28,34". Овие облечени врвови за жени ќе бидат ваше одење! Тоа е секојдневно трендовски задолжително нешто за вашата гардероба. Можеби има мала разлика со она што го добивате.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.