Како И Големите Книги И Не Можам Да Лажам Женска Мода Опуштена Маица Со Вратот Маица Хедер Греј Медиум
Свеж

Како И Големите Книги И Не Можам Да Лажам Женска Мода Опуштена Маица Со Вратот Маица Хедер Греј Медиум

DEN 3.33

Достапно е за нарачката

Приказната што другите читатели не можат да ја негираат, вие сакате само некои ако има многу поглавја, душо. Носете го овој врв во вашиот следен клуб за книги и ќе бидете победник.НИЗА РЕЗЕРВОАРОТ ПРИКАЗНИ МОЖЕТЕ ДА НОСИТЕ ®ние нудиме најудобни врвови со приказна зад секој дизајн. Нашата приказна се враќа во коренот на секојдневното носење со фокус на вклопување и посветеност на квалитетот. Печатени на нашата елегантна опуштена маичка за вратот. Стил без напор со овој супер удобен врв. Оваа маичка можете да ја обложите со речиси секоја облека за секојдневно дневно излегување или полуформален ноќен настан.Дизајниран и Печатен во САД.Премиум Изработени Маици ние го дизајнираме составот на секое плетено за да се осигураме дека вклопувањето и чувството е најдоброто што некогаш сте го носеле.Вашата Приказна Започнува Тука Секој дизајн е направен во куќа со приказна за раскажување.Без разлика дали е тоа да се најде совршена маичка за да се претстави кој сте или да се најде совршен подарок за тој посебен некого. Сигурно ќе го најдете она што го барате во нашата постава на уникатни дизајни.Која е вашата приказна? Пенкалото е во ваши раце, а остатокот е сеуште непишан. СТИЛ : задолжително удобно и ОПУШТЕНО ВКЛОПУВАЊЕ, СУПЕР МЕКА мешавина од памук/полиестер/вискоза со V-ДЕКОЛТЕ, КРАТКИ РАКАВИ. ГОЛЕМИНА и ВКЛОПУВАЊЕ : El носи медиум со големина во Хедер Греј. Нејзините мерења се Високи 5'7", Половината 27, БИСТАТА 32ДД и Колковите 34. АКО сте помеѓу големини, ВЕ МОЛИМЕ ИЗБЕРЕТЕ ГОЛЕМИНА НАГОРЕ. [ЗАБЕЛЕШКА : ГЕНЕРИЧКАТА табела со големина на АМАЗОН погоре се разликува од оваа ставка.] ПОГЛЕДНЕТЕ ЈА ТАБЕЛАТА СО ГОЛЕМИНИ ВО ГАЛЕРИЈАТА СО СЛИКИ. ПРИКАЗНА : На Конец Резервоарот, ние веруваме во споделување на големи приказни и богатство убави спомени. Најдете ЈА ВАШАТА ПРИКАЗНА овде и споделете ја со СВЕТОТ. - "Приказни Што Можете Да Ги Носите.".

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.