Reebok Women's Women Rebnall Shrist ракав Слики Jerseyерси Висока ниска мета
Свеж

Reebok Women's Women Rebnall Shrist ракав Слики Jerseyерси Висока ниска мета

DEN 1.33

Достапно е за нарачката

Пронајдете крајна рамнотежа кога одите од дома, работа и теретана во оваа разноврсна мета што може да се носи насекаде. Високата ниска маичка од Jerseyерси од Рибок ќе ви биде кошула за теретана за удобност и поддршка кога најмногу ви треба. Поедноставете ги одлуките за облеката за да можете да се фокусирате на она што навистина е важно : да останете здрави. Направено со слаби материјал од Jerseyерси, кој е специјално дизајниран да се движи со вас. Соодветното и чувството на оваа маичка е дизајнирана да го поддржи вашето движење за да можете да го извршите најдоброто во секој аспект на животот. Направено од 62% _полистер, 33% рајон, 5% спандекс. Краток ракав. Подигнато мастило лого на градите Делта.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.