Време и време маица за кратки ракави за жени
Свеж

Време и време маица за кратки ракави за жени

DEN 3.33

Достапно е за нарачката

Ажурирајте ги вашите основи со ова време и маицата за кратки ракави на жените. Ова е 100% памук, супер мека и лесна маица што ќе ве одржува удобно во текот на целиот ден. Има џеб на левата област на градите за стилски, но обичен изглед и можете да ги спарите овие врвови со омилените фармерки или шорцеви или дури и да го облечете со симпатична јакна и малку забавен накит за ноќна надвор од градот. Не можете да тргнете наопаку со овие класични, но сепак разноврсни џебни мачки од дечко и TRU. Достапно во цврсти бои и нови рагби ленти. Материјал : 100% памучен дрес. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Големина : моделот е 5'10 "и носи големина S. fit : опуштено. Дефект : екипаж. Затворање : стил на пуловер. Ракави : кратки. Џебови : 1 џеб на градите. Карактеристики : директно хелилин; страничен отвор на полите. Маица со ракав маица од време и вистинска.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.