Инктастични Среќни денови на училиште-Молив И книги Женска Маица За Вратот
Свеж

Инктастични Среќни денови на училиште-Молив И книги Женска Маица За Вратот

DEN 296.00

Достапно е за нарачката

Успеа! Прославете ја оваа пресвртница Со Среќни 100 дена училиште-Молив И Книги Женска Маица Со Врат, совршена за ученици или наставници додека го слават својот 100-ти ден во училницата. Inktastic Среќни 100 дена на училиште-молив И книги Возрасни Жени V-Вратот Маица Женски Атлетски Хедер М. Прослават пресвртница за правење на тоа да 100 Дена На Училиште. Совршен за наставници и ученици. 5.0 мл., 100% претходно намален памук. Атлетската Хедер е 90/10 памук/полиестер. 1х1 ребро јака со митрирани v-вратот. Рамо до рамо снимање. 100 тиот ден обезбедува забава стотина стотина основни награда подарок учител ученик дете класа броење облека облека маици возрасни.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.